Skocz do zawartości

Subaru Forester


SNB SWEDEN

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu sorry za jakosc zdjec ale ten tydzien byl tak wsciekly jak nigdy i jeszcze w nocy dostaniemy na plac 28 szt :P (dorabia do emerytury) Subek pierwszy raz w zyciu widzialem lakier z takimi rysami, czarny met pikne auto a tak sciuchany boziu, faktycznie ostatnim czasem troszke bylem negatywnie nastawiony do S17+ ale TU szal, Flex bialy pad i S17+, bajkowa sparawa wyszla nawet pasta sie nie rolowala jedynie na dachu

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Nattys

Dołączona grafika

Tak to wyszlo

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pewnie i tak finalnie tego nie było...

a w zasadzie co to jest jedna ryska do wieczności :lol:

Wyjąłeś mnie to z ust :)

Śmieje się Seba :mrgreen:

Bardzo fajnie wyszło :)

Robiłeś białym MonsterShine czy jakimś innym ? Pisałeś kiedyś, żeby uważać przy pracy S17+ i czarny wafel bo się szybko lakier nagrzewa - jak było w tym przypadku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnei moj kumpel mi napisal ze blotnik w Subku wyglada jak by cala Szwedzka druzyna hokeja miala ostatnie 20 treningow na nim :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tak Szynka Padlinka robilem na MS, ale w p...... rzep znowu padl :( na miekkim waflu z S17+ na tym nie jechalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnei moj kumpel mi napisal ze blotnik w Subku wyglada jak by cala Szwedzka druzyna hokeja miala ostatnie 20 treningow na nim :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tak Szynka Padlinka robilem na MS, ale w p...... rzep znowu padl :( na miekkim waflu z S17+ na tym nie jechalem

No lakier wyglądał strasznie! Aż popatrzylem na stare zdjęcia mojego i tez się przeraziłem :P wyglądał na brązowy a jest ciemna śliwka :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalka widzę z jakością, nudy. Weź co spiernicz w końcu :lol: Albo powiedz, że nie dało rady :lol:

Ostatnio jak się przyznał, że mu nie poszło to każdy go pocieszał.. :mrgreen:

szynka, obrazek mnie zabił :lol: Wyszło szydło z worka Sebastianie :D (żarcik ;) )

A co do samej pracy:

Faktycznie, rysy jakieś takie nietypowe, ciekawe kto go tak namiętnie szorował. Fajnackie 50/50, jak zawsze full profeska Nasz Ty amatorze :) Heheh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...