Skocz do zawartości

Colli 476


mar_1981

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś mijają równe 3 tygodnie odkąd nałożyłem 476. Raz byłem na myjni samoobsługowej.

Wosk był nakładany po delikatnym przepolerowaniu auta S17, GP Nielsena. Miałem mało czasu więc jest tylko jedna warstwa 476. Będę sukcesywnie sprawdzał ile wytrzyma to ustrojstwo.

Zdjęcia robione telefonem więc szału nie ma

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak tylko uda mi się umyć samochód. Narazie czekam na chociażby +1*C bo boje się że poprzymarzają mi uszczelki. Powiem Ci że jest to mój pierwszy wosk i nie mam porównania ale nakładało mi się go bardzo fajnie i szybko, fajnie pachnie (przynajmniej dla mnie) a z puszki prawie nic nie znikło.

Tutaj jest zdjęcie 15 minut po założeniu tego wosku:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Zdjęcia tego nie oddają ale efekt mi się podobał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wczoraj pstryknąłem zdjęcie ale znów krople nieregularne bo wjechałem do garażu i pewnie przy hamowaniu i...brud nie pomagają woskowi, ale Colli siedzi nadal i to widać a myłem samochód już 3 razy na myjce bezdotykowej. I zdjęcia telefonem robione. W Weekend będę u siebie w Pionkach to wstawię samochód do ciepłego garażu i chociaż miejscowo wyczyszczę QD i wtedy siknę wodą i dokładnie zrobię zdjęcie normalnym aparatem.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio żałuje że nie nagrałem filmu, bo przeczyściłem trochę samochód chyba 2 tygodnie temu i woda ładnie spływała.

edit 05.06.2011.:

Zmienił się samochód ale wosk ten sam położony na Alfę teraz. Dziś jest praktycznie miesiąc od czasu gdy wosk był nałożony. Nie wiem czy będzie widać bo nagrywane telefonem ale może chociaż trochę. Samochód od czasu nałożenia wosku był umyty raz kompletnie i raz użyto QD. Pod wosk przygotowane było cleanerem Poorboy's.

BxMPrMqnyXQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...