Skocz do zawartości

Opel Astra


SNB SWEDEN

Rekomendowane odpowiedzi

Najmocniej przepraszam za jakosc zdjec, nie mam pojecia co sie stalo z aparatem jedym slowiem szlak by to k.... trafil jedno z najpiekniejszych aut moim zdanie i wyszlo super czern cuda i ...................(bez kometarza)

Wybralem jedynie zdjecia ktore co kolwiek pokaza :x :x :x :x :x :x :x :x

Starszy brat

Dołączona grafika

Mlodszy brat

Dołączona grafika

Auto zniszczone dosc mocno a zaledwie z 2006 r i maly przebieg ale szczoty pomogly

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Felgi totalnie zasyfione

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Mylu mylu

Dołączona grafika

No i dupcia blada po myciu jeszcze wieksza kicha

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Wosk od Kanarka

Dołączona grafika

Dołączona grafika

I ostatnie zdjecia po

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Skora w srodku oczywiscie tez ogarnieta

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Super praca panie Sebastianie.

Czym czyścisz powierzchnię wokół napisów na klapie?

Najprosciej byl pasta X na bawelnianym aplikatorze bo idealnie sie dopasowal do ksztaltu liter, a na marginesie wreszcie wpadl mi rece alikator dwustronny z Scholla tzn lezal sobie na mojej polce a dzis wpadl mi w rece i nalozylem wosk wiem ze swinia jestem ale jest mega fajny :D jutro cierpie V70 dla Manka i bede nakladal tym aplikatorem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie Seba, chyba się nie zrozumieliśmy :) Dosłownie 'powierzchnię wokół napisów' (mogłem powiedzieć liter, byłoby jasno.. :roll: ). Czyli wokół literki A, S, T, R, A i co tam jeszcze umieszczają. Patyczek higieniczny? Wykałaczka?

Tak + ozor wlasny :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz sebba czego użyłeś do naprawy tego lakieru i ewnetualnie co możesz powiedzieć o oplowskich lakierach (na co uważać itp itd), a asterka wyszła zawaliście POZDRO

Poszedl nowy Deox testowany od jakiegos czasu, ale pady hmmm w Niedziele mialem urodziny i skleroza mnie dopadla :lol: chyba pomaranczowy pad :?

Jesli chodzi o ten lakier na tym aucie bo duzo znajomosci z Oplem nie mam to pracowalo sie bardzo sympatycznie bez problemow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...