Skocz do zawartości

Maserati GranTurismo S


Kowe

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Prezentuje swoja pierwsza pracę tutaj :) Autko pawie nowe (5tys km) jednak wymagało punktowej renowacji lakieru. Postaram się później doszukać czego dokładnie używaliśmy :) ale przewinęły się: 3M, Diamondbrite Ultra - jako pasy polerskie + gąbki od ich producentów + własne; maszyny polerskie - Festool Shinex i Makita. Lakier - Swissvax Crystal Rock. Wnętrze - Smart, Zymol, Swissvax, Diamondbrite Fabric Protector i pewnie o połowie jeszcze zapomniałem :)

Ale do rzeczy - zdjęcia.

Auto przed zabiegami:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Myjemy autko:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Diagnozujemy lakier:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Wykończenie polerowania - w sumie teraz już nie używamy ultrafiny bo dokłada dużo pracy - trzeba się postarać aby po niej posprzątać inaczej może okryć mikrorysy (ja stosuje mycie auta przy wcześniejszym zastosowaniu cleanera/zmywacza od 3Ma)

Dołączona grafika

Efekt pracy na tylnej klapie:

Dołączona grafika

Komora silnika była bardzo brudna - wszędzie wżery po jakiejś mocnej chemii, którą pewnie ktoś wcześniej myl silnik. Myślę ze tutaj dało się uzyskać lepszy efekt ale i tak wyszło niezłe.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Maska po starciu wosku:

Dołączona grafika

Tapicerkę w tym aucie tak łatwo zabrudzić ze musieliśmy ja praktycznie wyprać. Nad podsufitka spędziłem ponad 2h. :)

Dołączona grafika

Efekt końcowy + detale.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Jeżeli na zdjęciach znajdujecie coś dziwnego to mam wytłumaczenie :) Zrzuciłem je prosto z aparatu - program tylko zmniejszył ich rozmiar i tyle :) wiec można by pewnie gdzieś jakąś korektę zrobić, ale tak przynajmniej macie je nietknięte :)

Miłego oglądania i czekam na opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gruby statek i piękny efekt.Może nie było zbyt mocno zniszczone ale zabawa z tym samochodem była zapewne jak z jajkiem.Gratuluje takiego pacjenta.

Dokładnie tak. Chociaż przyznam, że miałem w swojej karierze etap "kolejna dostawa metalu" ale na szczęście chwila zwątpienia już za mna ;)

Bardzo ladny kolor i efekt tez,lecz ten pojazd pieknie wyglada w bieli :)

PS.Kowe twoje PW juz dziala, a patrzac na wasza strone webd to gdzies wasz lakoal juz widzialem hmmmm

Biały jak dla to też bomba, szczególnie jak dorzucimy jeszcze 2 literki - MC.

Lokal pewnie kojarzysz bo nie od dzisiaj jestem na rynku. Już 3 lata staram się dbać o piękno krakowskich samochodów :)

Łukasz, z czego są boczki drzwi? Tylko rączka i "podłokietnik" są ze skóry czy całość?

Wrzucę później jeszcze coś z wnętrza. Skóra tam zdecydowanie dominuje. Drzwi praktycznie w całości obszyte. Zastosowano rożne skóry, polakierowane na ten sam kolor.

Łukasz.

Bardzo dobra robota, piękny kolor. Rewelacyjnie wyglada po SV.

Musisz powiedzieć właścicielowi co mu teraz można a co nie z tym autem ;-)

Do silnika poszedł replenish?

Replenish także, a autko miało wcześniej powłokę DB ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...