Skocz do zawartości

Vectra C - jasne wnętrze - CDS


AndrzejZ

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś tak nie było kiedy wrzucić fotek :(

Ogólnie wnętrze w średnim stanie,normalnie użytkowo zabrudzone

nie było hardkorowo,kinder niespodzianek tez nie ;)

Rozpisywać się czego używaliśmy tez nie ma co bo nic nowego nie było.

A zaczęło się tak:

Fotel kierowcy z jakimś zaciekiem:

Dołączona grafika

50/50 jakoś tak wyszło

Dołączona grafika

Po

Dołączona grafika

no ale najpierw to tak to wyglądało:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Porównanie podłóg:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Po

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Boczki wymagały tylko odświeżenia

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Bagażnik

Dołączona grafika

Dołączona grafika

The End ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Maniek,na drugi dzień po odbiorze dostałem już zapowiedź ze na wiosnę z zewnątrz będziemy walczyć,ale tam już nie będzie tak lekko :x troszeczkę sciachany lakier,ale My lubimy takie wyzwania...

dodam ze autem generalnie jeździć ma Pani,która jest pedantka na maxa (w pozytywnym znaczeniu),w trakcie rozmowy powiedziała ze dla niej te auto (przed czyszczeniem) to był obraz nędzy i rozpaczy z połączeniem burdello bum bum ;)

Nie widziała Omegi którą robiliśmy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam obok czajniczka to pewnie jeszcze śniadanie czekające na śniadanie... :roll: Nie ma to jak koncentracja na danym zadaniu... potem efekty są widoczne w każdym detalu ! Superowo ... Co do utrzymania jasnego wnętrza to są dwa sposoby : a) biały fartuch i filcowe kapciochy takie jak dostajemy na Wawelu... b) auto ,, w ramkę i nad łóżko '' 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękować za komenty ;)

Dżeju, a no jakoś tak wyszło, Opel szyjąc wykładzinę dywanowa inaczej włókna przędza żeby się w CDS układało :lol:

Seba nuda nuda no nie... ;) tez tak myślę :lol:

W opracowaniu następny projekt wnętrza...

wkrótce premiera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie wnętrza lubię 8-)

Super wyszło Panowie.

Co do utrzymania jasnego wnętrza to są dwa sposoby : a) biały fartuch i filcowe kapciochy takie jak dostajemy na Wawelu... b) auto ,, w ramkę i nad łóżko ''

Bez przesady, ja nie ściągam butów i nie myję rąk przed wsiadaniem do mojego, a piorę tapicerkę w zasadzie raz do roku, po zimie - a bo to się wsiądzie z mokrą kurtką itp i zawsze jakiś ślad zostanie. Ale nie popadajmy w paranoję, jak się chce, to można utrzymać takie wnętrze czyste i bez widocznych (takich jak w tym projekcie) zacieków, z którymi Panowie z CDSu jak zwykle bezbłędnie sobie poradzili ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojeju , ale ironii nie widać po klawiszach... te kapciochy i fartuch to są teksty zawstydzonych klientów . Zostawił wiadomo co , a odebrał nie wierząc czy to to , a jeśli to to ( takieładne ) nie szkoda zabierać z miejsca :mrgreen: -----JA TU NOWY I PROSTY -WYBACZTA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, spoko Rafał ;) luzik ;) ;)

te kapciochy i fartuch to są teksty zawstydzonych klientów

nie tylko :D

takie teksty słyszę na prawie każdym spocie OCP, że ja to tylko w święta jeżdzę, że w kapciuszkach wsiadam, że na tylnej kanapie nikt jeszcze nie jeździł - nie no, w sumie cieszyć się trzeba, że się komuś podoba, ale to taki stereotyp, że jak jasne wnętrze to już olaboga zaraz będzie ujeb... ;)

ciemne tak samo się brudzi, tylko tego nie widać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli to auto to jednak z ramki ściągnięte... :D ;) A CDS to jakaś fantastika waxova ...Detale to nicopatrzyka durnota , a reszta społeczności to ekstemum kurzochum słirsum wgłębum ... :o POniosło mnie po ty kapciochach ....OOOps :ugeek:

Hmmmm ale ło co kaman ??? :shock: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile męczyłeś ten środek?

Przyznam szczerze, że lubie tylko czyste wnętrza jasne, najlepiej jak tak jeszcze ładnie pachną nowością. Za czyszczeniem tych zakamarków nie przepadam, ale zawsze dobrze wykonany projekt wnętrza mnie cieszy.

Ładna robota.

Impregnowałeś to czymś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...