Skocz do zawartości

MG ZS 180


SNB SWEDEN

Rekomendowane odpowiedzi

Auto juz pewnie znane bo bylo raz na innym forum, ale wrocilo do mnie po roku (jakos tak) wlasciciel zafundowal mu zabezpeczenie lakieru z Sonaxa i powiem ze wyglada dosc dobrze, moze kropelkowania itd to lipa, ale glebia koloru bardzo dobra, slady po muchach jasne ze sa ale ogolnie tego typu zabezpieczenie bym powiedzial zdalo egzamin.Spektakularnie nie bylo boi auto w dobrym stanie ale kolor piekny(moje zdanie9 troszku go odswiezylismy i paszol won :lol:

Balwanek :)

Dołączona grafika

Mycie koleczkow

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Lakier w stanie dobrym jedynie maska dach i klapa wymagala wiecej czasu reszta pikus

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Niestety ogromna ilosc odpryskow niszczy caly efekt

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Ogolnie wyszlo fajnie :)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Zabezpieczenie ktore bylo na lakierze (ale nakljeki juz nie ma jest inna :mrgreen: )

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Ten detal stylistyczny lubie najbardziej

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Kilka plenerowych

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nudaaa :P

Kolor ładniutki, jak na zielony którego nie lubie :u

Czym go masowałeś ? Chodzi mi o wosk oraz pasty.

Powiedz mi, lakier mają miękki tak jak japońce ?

Bo to prawie Civic taki jak mam tylko po lifcie.

Dołączona grafika

Też mi się to podoba.

Dobra robota,

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny, pięknym, charakterny.

To, że ten kolorek jest śliczny, to jedno, a to, że pasuje do tego auta to już inna sprawa.

Wersja bardzo, bardzo sympatyczna.

Pewnie wszyscy hondziarze po obejrzeniu tych niektórych zdjęć zapragna do swoich Civików takie błotniki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szynka lakier miekki nie ma problemow aczkolwiek kazda pasta i sie rolkowala , flexem tylko duzo elementy na D2 i zoltym padzi maska , klapa i dach potzrebowaly tego reszta na cyclo i zoltych padach z D2, calosc podciagnalem na 150 Top Polish z AClean Partnera i wosk Ch G obecnie, ale moze na wiosne poleci Cquartz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardzo podoba się efekt przy flagach :) gj (*)

Matko boska a co tam przegapilem =((

Właśnie nic :) bardzo często w takich miejscach ludzie zostawiają resztki zaschniętej pasty czy wosku.

Lo matko to mnie wystraszyles ale ci zostawiajacy to high profi a my amaotrzy dzialamy ostro :ympeace: :ympeace:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lo matko to mnie wystraszyles ale ci zostawiajacy to high profi a my amaotrzy dzialamy ostro :ympeace: :ympeace:

Co racja to racja, oni mają tyle pracy, że trzeba wybaczyć takie niedoróbki. Inaczej ludzie czekaliby latami na termin :D ważniejsze czyste nadkola niż takie pierdoły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...