Skocz do zawartości

Finish kare Wash and Wax concentrate #1016-szampon combo


marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

1 galon = 3,78541178 litra

1 fl oz. = 29.57 ml

Dawkowanie: 2oz na galon

czyli na wiadro około 60 ml. Jak na zwykły szampon to zdecydowanie za dużo/cena.

16,90 (Mr Cleaner) za 4 oz

Natomiast na zawartą w nim ochronę polimerową, może i adekwatnie.Jest antystatyczny, to akurat będę mógł zaobserwować. Na dzień dzisiejszy nie jestem w stanie ocenić trwałości ani skuteczności. Producent uważa, że użycie tego szamponu nie wymaga stosowania późniejszych "nabłyszczań". Błysku może i dodaje, ciężko powiedzieć na przykładzie działającego jeszcze całkiem dobrze Epica. Ale.. jak każdy szampon z zawartością wosku lub sealanta (polimerów) trzeba dokładnie wytrzeć. Zostawia plamy, jak po wodzie. Co prawda wiał wiatr (szybsze suszenie i pył) i świeciło słońce. Musiałem przetrzeć szmatką mf bardzo delikatnie nawilżoną qd, te miejsca gdzie przyschło). Tak tez miałem po VP Poseidon with carnauba. Dokładne spłukanie szczególnie polecam. I Bardzo dokładne rozmieszanie z wodą. Sam strumień z pistoletu nie wystarczy. Porządnie zamieszałem rękawicą, wyciskając kilka razy. I potem na auto. Pieni się pięknie na początku. Podczas mycia piana słabo widoczna. Ale tak ma chyba większość szamponów.

Ciekaw jestem innych spostrzeżeń, jeśli ktoś tego użył lub będzie używał.

Auto przed myciem (bez myjki)

Dołączona grafika

Po myciu i wysuszeniu Fluffym. ;)

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do poślizgu-jest b.dobry, idzie gładko. Skuteczność czyszcząca też jest zadowalająca. Ale w nim chodzi chyba o tą dwufunkcyjność. A to nie dla mnie, i tak ręka lata za jakimś sealantem albo woskiem potem. :lol: Jakbym miał podzielić 10 na dwa szampony=daję 6:4 dla duraglossa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...