Skocz do zawartości

Second Life


SNB SWEDEN

Rekomendowane odpowiedzi

Zdjecia pewnie zaraz poznacie, projekt czekal jakis czas w kolejce wreszcie zaczelismy meczarnie, wstepnie Kanar myslal ze bedzie latwo to zrobic :lol: akurat, wlasciciel auta Ahmet czyli wlasciciel Pizzeri mozecie sie domyslic co bylo wozone w aucie, te plamy napewno nie sa od wody bardzo bym sobie tego zyczyl ale to co widac na zdjeciach mozna okreslic jedynie tak :ymsick: :ymsick: :ymsick:

Projekt robiony etapowo moze damy rady skonczyc w nastepnym tygodniu auto musi byc zrobione wewnatrz i zewnatrz

Dołączona grafika

Fotel kierowcy

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Strona pasazera

Dołączona grafika

Tylnie siedzenia

Dołączona grafika

Po paru godzinach meczarni wyglada coraz lepiej

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

W poniedzialek runda 2 :f

Mam nadzieje ze Volvo dosatanie drugie zycie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Poznaje zdjęcia tego czyściocha. I co, nie było tak jak kanar mówił? Dużo problemu z tym syfem?

Problemow jak problemow stary olej, wycieki z pizzy itp wiec do przyjemnosci nie nalezy, duzo cierpliwosci i bedzie cacy

No nie. Totalny syf to za mało powiedziane.

Mam nadzieję Sebastian, że robiłeś przy nim w dobrych rękawicach gumowych i masce na twarzy.

Przecież tam łażą gronkowce wielkie jak żubry.

Zgroza. Takiemu gościowi to w łapy wyłącznie roztrząsacz obornika.

A swoją drogą ciekaw jestem czy ci co kupowali od niego pizzę jeszcze żyją. 8-x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poznaje zdjęcia tego czyściocha. I co, nie było tak jak kanar mówił? Dużo problemu z tym syfem?

Problemow jak problemow stary olej, wycieki z pizzy itp wiec do przyjemnosci nie nalezy, duzo cierpliwosci i bedzie cacy

No nie. Totalny syf to za mało powiedziane.

Mam nadzieję Sebastian, że robiłeś przy nim w dobrych rękawicach gumowych i masce na twarzy.

Przecież tam łażą gronkowce wielkie jak żubry.

Zgroza. Takiemu gościowi to w łapy wyłącznie roztrząsacz obornika.

A swoją drogą ciekaw jestem czy ci co kupowali od niego pizzę jeszcze żyją. 8-x

Oczywiscie rekawice to obowiazek w kazdym auciue nie wiadomo co ludzie maja w swoich apach co tam woza itd,rekawice sluchawki to obowiazek :u
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

loool jakbyś pisał, że to fura z pizzeri to bym nie pisał, ze łatwo pójdzie ;) Ale sajgon, nic was tam nie zaatakowało spod fotela? :lol:

Spoko spoko jedynie w bagazniku jakies zyjatka byly reszte wymrozilo :D ale j..... tam niemilosiernie w tym pojezdzie, ale to bedzie mega reinkarnacja udokumentowana i wuesz gdzie ja powiesimy B-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś też miałem do czynienia z facetem na "A",tylko ten miał na imię Abdul,zaprosił mnie do swojej chaty ale już w kuchni przykleiłem się do podłogi i nie dało się iść dalej.Sprzedawał mi samochód który wcześniej pomalował na czerwono,WSZYSTKO oprócz szyb... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze kochani ciag dalszy szalonej jazdy :lol:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Tutaj chyba karton z pizzami mial zawody

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Ogolnie lakier w stanie prawie idelnym

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Zarys efektow troszku widac

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Lusterka tez cacy

Dołączona grafika

Na deser takie ciekawsze

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Faktycznei auto w srodku zaczyna jakos wygladac

Dołączona grafika

Dołączona grafika

A dla stesknionych krotki film

4zFb5HTrSFc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...