Skocz do zawartości

Pierwszy pacjent - Seat Leon


Zając

Rekomendowane odpowiedzi

No więc miałem okazje poprawic Seacika po wizycie u lakiernika.Miał podmalowany kawałek błotnika z tyłu pod lampą.Miała zostac zrobiona polerka i lakiernik zarzekał się,że ją zrobił.

Użyte materiały:

Glinka

Deox 2

Deox 3

pady SNB

pady wykończeniowe

Wosk CHG plastinki i opony Vinyl Carteca

Czas pracy to 27H

Nie śmiac się z garażu :P lokum zastępcze użyczone przez znajomego.Na dworze -15'C

Pacjent przed wizytą w SPA =))

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Glinkowanie

Dołączona grafika

oklejenie samochodu

Dołączona grafika

Dołączona grafika

50/50 ciut nie dokładne ale efekt i tak jest już widoczny

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Pierwsze efekty po pierwszym zabiegu

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Potem było wykończenie i woskowanie lecz zdjęcia marnie mi wyszły.Nie przyłożyłem się do nich 8-}

Plenerowo.Auto po przejechaniu ok 40 km po soli :)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Wszelkie uwagi mile widziane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


bardzo fajnie :) Pierwszy raz używałem deoxów jak z resztą wiesz :) Byłem zaskoczony.Zero syfu.Naprawde jestem zaskoczony.Wykończenie się fajnie robiło.Takie tłuste :)No i super zapach wosku :shock: Zdjęc mam dużo więcej ale niestety jakośc byle jaka.Kiepskie oświetlenie.Myśle,że na tych co nie co widac.Przy pierwszym samochodzie bardziej się jarałem efektem niż cykaniem dokładnych fotek.w aparacie wyglądały ok ale na monitorze komputera już nie do końca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajnie :) Pierwszy raz używałem deoxów jak z resztą wiesz :) Byłem zaskoczony.Zero syfu.Naprawde jestem zaskoczony.Wykończenie się fajnie robiło.Takie tłuste :)No i super zapach wosku :shock: Zdjęc mam dużo więcej ale niestety jakośc byle jaka.Kiepskie oświetlenie.Myśle,że na tych co nie co widac.Przy pierwszym samochodzie bardziej się jarałem efektem niż cykaniem dokładnych fotek.w aparacie wyglądały ok ale na monitorze komputera już nie do końca :D

Bardzo mnie cieszy ze kolejna osoba wypowiada sie pozytywnie na temat naszych past i zdobywaja coraz wiecej zwolenikow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robiłem tego w wigilie :D w końcu kiedyś też trzeba odpoczywac :) Projekt zrobiony tydzień temu.Teraz dopiero znalazłem chwilkę aby wrzucic temat.Najbardziej miłe było to,że właściciel stwierdził,że gdyby nie wiedział o tym zabiegu byłby przekonany,że pomalowałem mu auto na nowo :D

Dodatkowo podczas wizyty na giełdzie opowiadał,że kilka osób twierdziło,że auto całe malowane choc tylko z tyłu pod lampą ma pomalowany malutki element.Miernik lakieru nic po za org. lakierem nie wykrył.Dla mnie kluczowym projektem bedzie moje prywatne auto tylko czekam na wiosne i mam nadzieje w końcu na swój garaż :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pinknie, ale korekta zimą...? Wiem, że kiedyś trzeba, ale sami przyznacie, że więcej sensu miałoby chyba przeczekanie gdzieś do lutego, marca... Zimą i tak auto jest ciągle brudne, a skrobaczka skutecznie przywraca rysy.

Nie rozumiem, po co ludzie decydują się na polerowanie zimą. Jak dla mnie to strata kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pinknie, ale korekta zimą...? Wiem, że kiedyś trzeba, ale sami przyznacie, że więcej sensu miałoby chyba przeczekanie gdzieś do lutego, marca... Zimą i tak auto jest ciągle brudne, a skrobaczka skutecznie przywraca rysy.

Nie rozumiem, po co ludzie decydują się na polerowanie zimą. Jak dla mnie to strata kasy.

Auto jest do sprzedania a kolega właściciel chciał aby wizualnie wyszła igła.Normalnie poczekalibyśmy do wiosny ale klient nasz pan:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pinknie, ale korekta zimą...? Wiem, że kiedyś trzeba, ale sami przyznacie, że więcej sensu miałoby chyba przeczekanie gdzieś do lutego, marca... Zimą i tak auto jest ciągle brudne, a skrobaczka skutecznie przywraca rysy.

skrobaczką jedziesz po lakierze :?:

a zeby nie robić OT to bardzo dobrze wyszedł Leon na deoxach jako pierwsza praca na nich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wyszło! Których past Deox'a użyłeś i na jakich padach? Jaka maszyna? :D Wybacz ciekawość.

Czytaj od początku to się dowiesz :ymcowboy:

Fakt, nie dzisiejszy jestem :f Ale jaka maszyna to i tak się nie dowiedziałem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...