Skocz do zawartości

Volvo s40 - wnętrze


kuba

Rekomendowane odpowiedzi

Tym razem trafił sie pacjent na kurację wnętrza. Pierwszy raz podjąłem się prania... Za wszelkie rady dzięki Kanarowi ! Tapicerka usyfiona okrutnie, pełno plam, dywaniki na szczęście gumowe ale prawie czarne się zrobiły, dużo APC na nie poszło. Na dzień dzisiejszy oczyściłem dywaniki, wszystkie plastiki we wnętrzu APC, całe wnętrze odkurzone. Zabrałem się też za pierwsze testy odkurzaczem piorącym. Generalnie wnętrze piore w następujący sposób:

- SmartCarpet + miękka szczoteczka

- ekstrakcja czystą wodą + Poorboy's Cherry Scent

Dziś zdjęcia przed:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Jutro druga dużo czystsza część :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na moich jeszcze niedosuszonych fotelach również widać było szczególnie na zdjęciu jakiś "zacieki" / "plamy" (nie wiem jak to nazwać) do czasu zupełnego wysuszenia materiału. Obiektyw wychwytuje zupełnie inne detale. Też miałam wrażenie, że foto "oszukuje" i z niedowieżaniem patrzyłam na swoje stołki.

No ale po tak zapuszczonych fotelach... :shock: to rewelacja :u .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey kuba nie jest żle fotele były nieźle zasyfione myślę że po poprawkach wyjdzie już Cacy :) czym prałeś ? chemia i sprzęt ? :)

SmartCarpet + szczoteczka, sprzęt tragiczny szczerze powiem:

Karcher 3001 - coś ma z pompa chyba bo mam wrażenie że się zapowietrza i nie chce zasysać wody ze zbiornika + dość słabo wysysa z tapicerki

Karcher A2004 - dużo lepiej wysysa z tapicerki więc zrobiłem mały mix Dwa odkurzacze obok siebie rura do odsysania wody podłączona do A2004 a spryskiwanie podłączone do 3001 :D

Ale już mam chyba puzzi upatrzone, a kanar obiecał doradzić trochę dobrej chemi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ,ja ostatnio też miałem podobny dylemat, byłem jednak w Karcherze i gość zaproponował mi puzzi 100 za 2300zł z kompletem ssawek i możliwością dodania pompki do natrysku i wyprowadzeniem gniazda na turbo szczotkę za 500zł i to na gwarancji. Zyskuje się wtedy dokładnie Puzzi 200 z oszczędnością ponad 1000zł, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Boczki brudne bo zostawiłem sobie to na koniec na ręczną pracę, niestety i tak nie wyszło idealnie...

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Decha

Dołączona grafika

Bagar

Dołączona grafika

Jeszcze jedno płukanie całości ciepłą wodą i byłoby idealnie chyba ale niestety już nie było czasu.

Jako że to moja pierwsza praca tego typu to dużo się nauczyłem przy tej okazji. Jedna z ważniejszych rzeczy to to że lepiej jak ssawka jest przezroczysta heheh :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wyszło Kuba! :u

Jedna z ważniejszych rzeczy to to że lepiej jak ssawka jest przezroczysta heheh

a to fakt, mój odkurzacz stary, ale jary... i nieporęczny, ale przezroczystą ssawkę ma - to ułatwia, widać czy jeszcze zupa się zasysa :)

no właśnie, a propos zupy, szkoda, że nie pokazałeś co wyszło z foteli :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...