Skocz do zawartości

Duzy tez moze byc piekny - Ford Transit Sport


SNB SWEDEN

Rekomendowane odpowiedzi

Ford Transit Sport czarny wersja troszke inna niz te zwykle na ulicy, przebier raptem 54000 km wczesniej zabezpieczony lakier w innej firmie, dzis auto idzie do sprzedazy wiec potrzebuje malego SPA, przed mycie szok po drugi lakier w mega dobrym stanie nie liczac drobnych rysek na tylnych drzwiach itp, jednak po reklamach zostaly niewielkei slady i dla bezpieczenstwa mla korekta, wiekszosc past skakala na lakierze tzn S10,S17,D2 dopiero D3 z pomaranczowa gabka dal dobry rezlutat, Forda czeka etap 2 jutro na dzis zapodaje pare foteki film :)

lOR_8bY8kjQ

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Wnetrze to juz typowy styl SNB

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika]

Ale o higiene osobista sie dba =))

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Zobaczymy co wyjdzie z lakierem bo to srebrne to naklejki

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kilka fotos na koniec wielkiej zmiany nie bylo jako LSP poszedl LG

Tak ten kloc wygladal po przejsciu cyclo na 150 ACP

Dołączona grafika

Wnetrze rozwniez przejzalo na oczy

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Wreszcie widac te delikatne srebrne wstawki

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Na koniec filmik , fajnie wyglada ta wielka powierzchnia jak ogromne lustro

iuaOH1QCOiw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:u

Seba, czy na tych czarnych plastikach z deski rozdzielczej i podłogi jest Blue Scholla?

Monia plastiki na desce =scholl tak samo jak stopien wejsciowy natomiast cala wykladzina podlogowa Choice 50/50 z woda

Urban taka skrzynia to banalna sprawa nawet moj syn obcyka takie auto w 12 godzin :u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:u

Seba, czy na tych czarnych plastikach z deski rozdzielczej i podłogi jest Blue Scholla?

Monia plastiki na desce scholla tak samo jak stopien wejsciowy natomiast cala wykladzina podlogowa Choice 50/50 z woda

Urban taka skrzyni ato banalna sprzwa nawet moj syn obcyka takie uto w 12 godzin :u

Ja w imieniu niekumatych. :-?

Czy nie można na forum umieścić działu słów (zwrotów) trudno zrozumiałych dla nowicjuszy :?:

Co to jest "Choice" :?:

Mogę się jedynie domyślać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny projekt Sebba! :u

Sami ostatnio walczyliśmy z jeszcze bardziej zapuszczonym transitem, tym bardziej podoba mi się efekt bo mogę sobie wyobrazić ogrom pracy

Świetna robota, gratulacje

Faktycznie bylo spympatycznie pracowac z ta skrzynia, tym bardziej ze zupelnie inny van roboczy niz te spotykane na ulicy

Dzieki Mecholl ale chyba az tak piknie nie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż tu dużo pisać,robota wykonana na 5+ !!!!!!!!! :-bd :-bd

P.S. Seba zrób coś z tym avatarem!!!albo puść go do końca albo zlikwiduj na jakiś czas!!bo jako że jestem tu nowy to staram się czytać i się dokształcać ale za każdym razem mój wzrok ucieka na te cuda!!!!!! hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...