Skocz do zawartości

Pierwszy zestaw(Opel Astra)


Grzechu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciał bym Was prosić o dobranie kosmetyków do mojego pierwszego zestawu!

Autko dla którego jest to zestaw to nowa Astra!Na razie na zimę zabezpieczona w firmie Carnauba dzieki JJ :u

Wiec tak jak pisałem,nowy lakier ciemny szary!!(jacek_gti ma identyczną)

Nie posiadam maszyny polerskiej wiec będziemy machać rączkami!

Serdecznie dziki za każde info!

P.S. Seba75 masz przechlapane za tego nowego avatara!!!!!!!!!!!!!!!!!!! =)) =)) =)) =)) =)) =))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam

Chciał bym Was prosić o dobranie kosmetyków do mojego pierwszego zestawu!

Autko dla którego jest to zestaw to nowa Astra!Na razie na zimę zabezpieczona w firmie Carnauba dzieki JJ :u

Wiec tak jak pisałem,nowy lakier ciemny szary!!(jacek_gti ma identyczną)

Nie posiadam maszyny polerskiej wiec będziemy machać rączkami!

Serdecznie dziki za każde info!

P.S. Seba75 masz przechlapane za tego nowego avatara!!!!!!!!!!!!!!!!!!! =)) =)) =)) =)) =)) =))

Mysle ze powinienies sie zaopatrzyc w dobry szampon,TR, QD, rekawice do mycia nie wiem czy chcesz jeszcze jakis wosk pozniej nakladac tzn na wiosne czy jak.Jesli chodzi o szampon osobiscie preferuje NanoMagic Kocha uwazam ze swietnie sie nadaje do mycia wiele szamponow uzywalem tych Hi profi z neutralnym pH itd a jesli chodzi o wosk to albo Nattys Blue lub ChG ten uwielbiam 3:-O

PS Avatar tez ciekawy,ale poszukam lepszych :-h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam teraz Colli 476S i jest naprawdę fajny. Rękawica to podstawa, bardzo chwalę sobie tą z Megsa, co do szamonów to Sebba napewno ma rację, a QD ja do tej pory używałem UQD Megsa, ale dużo dobrego słyszałem o Smart Detail QD. Zdrób i wrzuć jakies fotki, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba dobry chłopak napewno Ci pomoże :u SmartDetail QD jest super tylko ma jedną podstawową wadę...pachnie tak fajnie że używam go aż za dużo bo się nie mogę powstrzymać ;) Również ma 476 i zadowolony jestem. Choć teraz chyba kupiłbym mniejszy wosk bo tego zanim zużyje to hohoho. A tak to bym potestował kilka produktów.

Do wnętrza mam Finese i również jestem bardzo zadowolony, na kółka Brillance, coś do mycia, wosk...ale co ja Ci będę pisał. Seba pewnie zestawił Ci już odpowiedni zestaw.

Jak już będziesz mieć zdjęcia to pochwal się kosmetykami i efektami prac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba dobry chłopak napewno Ci pomoże :u SmartDetail QD jest super tylko ma jedną podstawową wadę...pachnie tak fajnie że używam go aż za dużo bo się nie mogę powstrzymać ;) Również ma 476 i zadowolony jestem. Choć teraz chyba kupiłbym mniejszy wosk bo tego zanim zużyje to hohoho. A tak to bym potestował kilka produktów.

Do wnętrza mam Finese i również jestem bardzo zadowolony, na kółka Brillance, coś do mycia, wosk...ale co ja Ci będę pisał. Seba pewnie zestawił Ci już odpowiedni zestaw.

Jak już będziesz mieć zdjęcia to pochwal się kosmetykami i efektami prac ;)

Obecnie Grzechu ma podstawowe kosmetyki, poniewaz nie jego polkach nie bylo NIC, ale pracuje mocno nad tym aby min 75% jego pensji zostawalo w naszym sklepie :-bd(moze jest jakims dyrektorem)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No avatarami napewno uwagę przykuwasz ;)

A tak wracając do tematu to jak myślisz. Lepiej wziąć wosk "uniwersalny" do wszystkich lakierów czy lepiej coś typu Dodo który jest zalecany do pewnych barw???

I już więcej nie śmiecę w nie swoim topicu.

Mysle ze zalecane woski sa dla sosob ktore juz potrafia zdzialac Grzechu dopiero zaczyna wiec damy mu chwile jak sie rozkreci napewno sam bedzie ciekaw roznic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki chłopaki za pomoc!!!szkoda że aura nie jest odpowiednia do przetestowania :( Jak tylko zrobi sie cieplej to śmigam na szmacie!!!!!

ale pracuje mocno nad tym aby min 75% jego pensji zostawalo w naszym sklepie :-bd(moze jest jakims dyrektorem)

o kurcze już sie zaczynam bać!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzechu, przejrzyj sobie jeszcze to http://www.sklep.automagic.com.pl/

tam też coś znajdziesz, a po sprawdzeniu kilku środków tez mogę polecić. ;)

Jako zwykły użytkownik lubię mieć rozmaitości :f

Mariusz, powiedz mi czy testowałeś już Satin Cream? Jestem ciekaw twojego zdania o produkcie, bo wiem, że dość dużo różnych sealantów lub hybryd próbowałeś... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...