Skocz do zawartości

Opel Signum 2007


Rise and Shine

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chcielibyśmy przedstawić Wam jeden z naszych noworocznych projektów, korektę Opla Signum z 2007 roku, należącego do jednego z członków innego forum ;)

Samochód, mimo młodego wieku, nosił ślady agresywnego mycia szczotek na myjniach automatycznych, posiadał też kilka zadrapań wymagających korekty przy użyciu papierów wodnych. Samochód pokonuje spore dystanse na autostradach oraz drogach szybkiego ruchu, zrozumiałe więc były głębokie zanieczyszczenia w okolicach przedniego zderzaka i progów.

Klapa bagażnika była przez poprzedniego właściciela "ozdobiona" naklejkami, co również nie pozostało bez śladu na lakierze.

Użyty sprzęt oraz kosmetyki:

Maszyny Makita 9227, Festool RAP150, Kastrel Das-6

Korekta - pasty 3M oraz Poorboys

Zabezpieczenie - Swissvax Mirage, FinishKare Hi-Temp, PB Wheel Sealant, DJ Lime Prime

Opony, elementy z tworzyw - Poorboys NL, FinishKare TopKote

Szyby - Lusso Glass Polish

Quick Detailiery FinishKare Extra Slick Final Body Shine, Poorboys S&G, Glinka RaceGlaze, APC R222, Wheel Cleaner R222

Zapraszam do obejrzenia relacji z prac:

Przejechane kilometry w połączeniu z panującymi warunkami dały się we znaki...

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Mycie

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Glinkowanie

Dołączona grafika

Inspekcja

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Przygotowanie do pracy...

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Korekta

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Efekt końcowy...

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Pozdrawiamy,

Rise & Shine Auto Detailing

Pozdrawiamy,

Rise & Shine Auto Detailing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


JJ - nadkola były myte myjką a następnie rękawicą, jakieś minimalne ilości brudu zostały (zdjęcie trzecie od dołu jak mniemam?) jednakże z racji sporego ograniczenia czasowego na usługę i faktu że samochód wyjeżdżał prosto na śnieg i miał do pokonania dystans 80km, nie zabieraliśmy się za demontaż kół czy szczotkowanie nadkoli.

Proponuję jednak popracować nad kalibracją monitora, bo generalnie ja u siebie muszę naprawdę sporo rozjaśnić żeby zobaczyć "coś więcej", nie mówię akurat o naszym projekcie, ale kiedyś już u kogoś zwracałeś na to uwagę i za nic nie mogłem się dopatrzyć, dopóki nie rozjaśniłem zdjęcia mocno w PS. Nie chodzi tu o ukrywanie jakichś niedoskonałości, bo bardzo dobrze że wypatrujesz takie szkopuły, ale idąc tym tokiem wszystkie zdjęcia są ciut za jasne na Twoim ekranie.

Ps. Tak, ja mam poprawnie skalibrowany monitor, na co dzień pracuję z programami graficznymi ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja coś dodam, mam kumpla który zawsze z zapałem nakłada zakupione przez siebie specyfiki, ale nigdy nie nakłada wosku czy politury na dach i tylną klapę auta gdyż uważa że nikt tam nie zagląda (tak naprawdę pewnie opada z sił), zawsze też jest zadowolonz ze swojej pracy. Dodam że jego auta jak do tej pory to Astra II kombi, Passat B6, Peugetot 807, tak więc są szczegóły i szczegóły hehe :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...