Skocz do zawartości

Kosmetyki VICTORIA


szynka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ;)

Przeglądając allegro znalazłem kosmetyki marki VICTORIA.

Dołączona grafika

Napisałem maila do sprzedającego bo zainteresował mnie wosk i otrzymałem taką odpowiedź:

Witam

Bardzo mi miło że zainteresował się Pan naszymi produktami. Może najpierw się przedstawię :) Generalnie moi rodzicie działają w branży chemii samochodowej od kilku dziesięciu lat. Prowadzą mieszalnie lakierów, a przy okazji kosmetyki i inne materiały. Ja oczywiście idę w ich ślady, ale bardziej skupiam się na kosmetyce a nie lakiernictwie.

Victorie sprowadziłem pod koniec zeszłego roku i powoli staram się reklamować w Polsce. Generalnie jest to niemiecki produkt. Sama firma powstała ponad sto lat temu, natomiast kosmetyki samochodowe wprowadzono kilkanaście lat temu. Marketing skierowany jest głównie w stronę starych pojazdów ponieważ brakuje tego na rynku(stąd zdjęcia i szata kolorystyczna). Firmy dostarczające kosmetyki bazują na połysku, lśnieniu itp :) Victoria jest stonowana i tak też jest z produktami. Środki do gumy, czy skóry nie dają połyskującego efektu jak np. meguiar's. Mocno natomiast skupiają się na długotrwałym efekcie i regeneracji.

Osobiście jestem bardzo zadowolony ze środków Victoria. Dwie firmy które już próbowały tych środków wypowiadały się bardzo pozytywnie.

Jeżeli chodzi o wosk to posiada około 60% carnauby. Szybko schnie, ale ciężko się dociera co sprawia że jest pracochłonny. Za to efekt jest długotrwały.

Mleczka ścierne również dobrze się sprawują. Nie wiem na jakich Pan działa. Jeżeli na 3M to powiem że najmocniejsza Victorii jest troszkę delikatniejsza od Super Cat-a (zielony korek). Jest również średnio ścierna i następnie politurka na koniec (daje bardzo fajny efekt na ciemnych lakierach, coś jak deep crystal polish z meguiarsa z tym że trochę bardziej ścierny i do użycia również na maszynie).

Bardzo fajna pasta do chromu. Wyjątkowo dla Victorii nadaje piękny połysk.

Świetnym produktem jest Glanzer. Teoretycznie jest do wszystkich gładkich powierzchni żeby oczyscić i nadać połysk. Jednak prosze nie mylić go z typowymi detailerami. Jest idealny do szyb ponieważ tworzy efekt niewidzialnej wycieraczki i na szybie nie pozostają odciski. Klienci którzy mają dzieci byli szczególnie zadowoleni z tego efektu :)

Generalnie cały czas zbieram jeszcze opinie o środkach Victorii, ale jak do tej pory wszyscy byli zadowoleni.

Przesyłam Panu w załączniku katalog (niestety w wersji angielskiej i niemieckiej). Mam przetłumaczone w wersji drukowanej. Załączam również cennik. Ceny są z 22% Vatem, ale cena brutto nie ulegnie zmianie. Będziemy poszukiwać warsztatów i sklepów które chciałyby współpracować z nami i korzystać z produktów Victoria. W takim przypadku oczywiście ceny ulegną zmianie. To oczywiście sprawa od obgadania.

Pozdrawiam

Ich produkty:

Dołączona grafika

Cennik:

Dołączona grafika

Oficjalna strona:

www.victoria-online.de

Katalog produktów:

Pflegefibel 2010

Konto na allegro:

MX_Nowicki - allegro

Kontakt:

pawel@mxnowicki.pl

Jakbyście mieli problemy ze ściągnięciem katalogu to na samym dole jest taka czerwona belka a na niej napis - Pobierz plik (download)

Pozdrawiam

szynka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • 4 miesiące temu...

Witam,

widzę, że i tutaj się jakiś czas temu pojawiliśmy ;)

ceny mają zaporowe

Ceny produktów VICTORII zostały obniżone od czasu zamieszczenia tutaj tego cennika. I tak zostały dostosowane do rynku polskiego ponieważ za naszą zachodnią granicą tak różowo cennik nie wygląda ;)

Jeżeli chcecie się zapoznać z aktualną ofertą to zapraszam tutaj http://www.pielegnowacauto.pl/producent/victoria/ (od pojawienia się tego tematu również udało nam się ruszyć z e-sklepem).

W razie pytań służę pomocą.

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcemy wprowadzić testery do sklepu na stałe ale już teraz sprzedajemy produkty w mniejszych ilościach.

Jeżeli chodzi o VICTORIĘ to:

- pasty polerskie 103,104,105 po 15 zł za 100 ml

- wosk- w tej chwili mamy naturalny w oryginalnym opakowaniu 60 ml za 32 zł

- środek do szyb 15 zł za 100 ml.

Sklep ruszył dopiero pod koniec marca dlatego nie ma jeszcze pełnej oferty ale również posiadamy Meguiar'sa z serii Detailer w mniejszych ilościach, 3M, pasty polerskie Presta i nawet Farecle ;)

Wiolka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...