Skocz do zawartości

Kolekcja Małego Marcina


maly_marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Zestaw jest jaki jest - taki podstawowy bo 'szau' nie robi, coś tam się zdziałać da :p

A no i przepraszam za jakoś zdjęć i brak profesionalnej sesji 8-}

No to zaczynajmy:

Dołączona grafika

-Sonus Paintwork Cleaner

-Poorboy's World Super Slick&Suds

-Megs Ultimate Wash&Wax - tester

-Poorboy's Black Hole - tester

-Poorboy's Natural Look - tester

-Megs Trim Detailer

-Megs Endurance

-Sonus Carnauba Spritz

-Megs UQD

-AG V&RC

-Megs SwirlX

-Megs DC2

-Megs #16

-Collinite 476S

-Glinka ze sklepu SCS w Megsowym pudełeczku

-BH Soft

-Nielsen Gold + - tester

Dołączona grafika

-7x Bawełniany aplikator (Home Made, Temachem)

-5x Meguiars Soft Foam

-Szczoteczka do zębów Colgate - idealna do czyszczenia padów podczas pracy =))

-Czerwona Gąbeczka - po rozcięciu idealna do Endurance

-BP ABW Mini, BP 125mm x2

-Pady Mini (ABW): 4x Cutting, 4x Polishing, 3x Finishing

-Pady 125mm (ABW): 2x Cutting, 3x Polishing, 2x Finishing

-Pady 150mm (ABW): 2x Cutting, 2x Polishing, 3x Finishing

Dołączona grafika

-Scholl S03, S10, S17, w taśmach ukrywa się AutoMax

-Taśmy

-Pędzelki, szczoteczka, strzykawa do odmierzania

-Organiki spray do uszczelek

Dołączona grafika

-Rękawica Sonus

-Szczotka do felg

-Fluffy Dryer

-Mikrofibry: Eurow Shag, Eurow, Janek, gratisy sklepowe i inne

Dołączona grafika

Tak to wszystko wygląda jak jest złożone. Dochodzą jeszcze dwa wiadra po 16 l, dwie wycieraczki dość miękkie które się czasem przydają (np pod kolana), dwie rękawice z mf (frędzle) - w tym ostatnim pudle - 2x Marolex Mini 1000 (w jednym Sidolin do szyb, w drugim Tar&Glue Remover od Car Valet), 2x 2 litrowe opryskiwacze z Lidla (PreWash mocniejszy i słabszy), szampon jakiś z marketu do mycia 'przedprocesowego', IPA, i coś tam na muchy.

No i na zdjęciu nie ma jeszcze baniaka z Car Valetem do felg i polerki Power UP - nie chciało mi się na górę wnosić :p

Dziękuję za uwagę :ympeace:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Męski pędzel widzę.. :mrgreen:

Zbiera się, zbiera, troszkę już zachomikowałeś :u

Powiedz mi, te mini pady ABW - skąd i za ile? No i za ile te 125? Jeśli przystępne cenowo to sobie sprawię. Wiesz może, czy APP też ma w swojej ofercie takie mini gąbki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi - co to za BP ten bialy ?

I jak Cleaner Sonus'a ?

Ten biały BP - chodzi Ci pewnie o ten 125mm - zakupiony w SCS ostatnio, bo te 'żółto-czerwone' wyszły 8-} W robocie mam 3M więc jako takie porównanie mam. Jeśli chodzi o twardość 'gąbeczki' to jest nieznacznie twardsza od 3M, minimalna różnica. Jakoś wykonania wydaje się być na +, dodatkowym atutem jest to, że ta pianka wystaje troszkę powyżej tego plastikowego talerza - niwelujemy ryzyko zahaczenia, choć wiem, że się to chyba nigdy nie zdarza. A no i jest to taka bardziej pianka a nie gąbka - gładka struktura na bokach - nie wiem jak w środku, kroić nie będę :p

Cleaner Sonus'a - nowy nabytek, więc się nie wypowiem ;;)

Marcinie, no rośnie zestawik - czekam jeszcze na dwie paczuszki \:D/

Dżeju - ten męski pędzel świetnie się nadaje do czyszczenia opon i mniej skomplikowanych felg =))

Jeśli chodzi o mini pady od ABW - zamawiałem bezpośrednio od tej firmy. Na początku wysyłali po niecałe nawet 10 sztuk ale z czasem, aby zrealizować zamówienie trzeba było zamówić chyba ok 40 czy 50 sztuk (i ja mniej więcej taką ilość zamawiałem) - warto z kimś złożyć zamówienie, wtedy wiadomo - jest tego więcej i tak też postąpiłem. Kontakt przez mail czy telefon - Pan Andrzej Bugaj - właściciel, bardzo uprzejmy, wszystko wytłumaczy co i jak. Ogólnie nie bawią się w można powiedzieć 'detal' tylko hurt i nie ukrywają tego. Gdzieś ktoś pisał, że wykonują pady dla APP - było pytanie bezpośrednio do właściciela. Pady są na prawdę dobre i przystępne cenowo.

Nie wiem jak z cenami teraz, ale gdy zamawiałem to sprawa miała się tak:

-te mini czyli rozmiary 80mm/25mm (średnica/wysokość) - 4,64 zł netto niezależnie czy falista czy gładka

-rozmiar 125mm/25mm - 5,41 zł netto gładka, 5,46 zł netto falista

-rozmiar 150/25mm - 6.05 zł netto gładka, a cena falistej gdzieś mi przepadła L-)

Edit: Seba, ten porządek to taki przed sezonowy =))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dawno nic tu nie pisałem :mrgreen:

- DG #901

- Nielsen Cyclone

- halogen na statywie + żarnik 160W

- Karcher WD 3.200

- Mothers Wheel Brush

- Futro 80mm od Flexipads

- Glass Science Rain Clear

- Menzerna SF4000

- Surf City Garage Hot Rod Protective Detailer

- Autosmart G-101

- 303 Wiper Treatment

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, relację zdam na pewno - w końcu do czegoś Wam się przydam, a nie tylko spam :lol: Postaram się zrobić porównanie do DG #751 - w końcu produkty o tym samym przeznaczeniu i działaniu ;) Mam nadzieję, że w niedziele pogoda na to pozwoli.

Dołączona grafika

Proszę :mrgreen: Reszty nie mam pod ręką, zdjęć nie będzie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Powiem Ci Maćku, że jeszcze tego nie wiem :lol:

Od dawna miałem chęć na Stjarnowego Detailera, a że akurat robiłem zakupy i przypomniał mi się pewien wątek -> dokładnie ten, to go wziąłem, w końcu cena bardzo przyzwoita a nie zmarnuje się i w sumie to jest ostatnia pozycja z QD, którą chciałem mieć w swoim arsenale ;)

Odleje w jakiegoś psiukacza, to jutro w robocie porównam bezpośrednio do Pro Detailera i dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...