Skocz do zawartości

MOTHERS Mag & Aluminum Polish


Tomasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

do testów od Krzyśka Kanara dostaliśmy do testów pastę MOTHERS Mag & Aluminum Polish

Konsystencja gęsta, takie typowe masło. Brak grubego ziarna w składzie! w przeciwieństwie do AUTOSOLU >AUTOMAXA i reszty dostępnej na rynku.

Zapach hmmm ciężko określić ale bardzo przyjemny :)

Naprawdę dawno nie mieliśmy tak fajnej pasty oczyszczającej

Polecam z czystym sumieniem do częstego odświeżenia polerki !!! w 100% lepsza od AUTOSOLU AUTOMAXA MEGSA itd!!!

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolejny raz widać, że cena nie zawsze świadczy o większej skuteczności. Mówię o całej marce :u

Bo już słyszałem niesprawiedliwe opinie, że Mothers to taki sobie. A kilka środków mam i sobie chwalę.

Nio Ja slyszalem ze Slomczyn X(

Nasralo ludzia w te puste lby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny teścik Tomaszu, oby więcej takich ^:)^

Jak mniemam, ścieralność tego Mothersa nie jest za duża jeśli służy do regularnego odświeżania? Posiadam Megsa do polerowania (All Metal Polish czy jakoś tak - w ciemnym, plastikowym słoiczku) i również ma maślaną konsystencję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woski i pasty nakładam padem recznym a ścieram MF

polerowanie felg hmm...

do tego dochodziłem 5 lat zaczynając od wiertarki filcu i autosolu poprzez przerobienie maszyny od wyważania felg ściernic , filców wszystko co było dostępne na rynku do polerowania i ciężką pracą doszedłem do efektu chromu na rantach :D

najbardziej rozwalają mnie kolesie na allegro którzy oferują polerownie felg a tam same mleko :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Autosol tak polecam ja używam innych past co ty będę ściemniał ale każda moja pasta współpracuje z innym filcem maszynowo więc to temat rzeka

z KA kopiuje o billecie

Ja używałem billa mothersa ręcznie na mikrofibrze, wedlug mnie bije na głowe megsa, musze jeszcze sprawdzić mag&aluminium polish mothersa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Pasta do odświeżania polerki

Konsystencja gęsta, takie typowe masło. Brak grubego ziarna w składzie! w przeciwieństwie do AUTOSOLU >AUTOMAXA i reszty dostępnej na rynku.

Zapach hmmm ciężko określić ale bardzo przyjemny :)

Naprawdę dawno nie mieliśmy tak fajnej pasty oczyszczającej

Polecam z czystym sumieniem do częstego odświeżenia polerki !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

No to odświeżę temat, żeby uporządkować swoją wiedzę zanim zakupię pasty :P

Felgi wypolerowane już, choć brakuje im tej przysłowiowej kropki nad "i", czy do tego nada się Billet lub Mag?

A skoro byłyby gotowe, idealne, błyszczące to teraz trzeba będzie o nie zadbać. I co tu kupić lepiej, do takiego cotygodniowego przetarcia po myciu auta. Billet czy Mag?

Nakładać na felgę aplikatorem gąbkowym czy bawełnianym? i potem po prostu zetrzeć pastę mikrofibrą, jak wosk z auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...