Skocz do zawartości

Nowy Citroen C4


SNB SWEDEN

Rekomendowane odpowiedzi

Moze efekt nie jest mega powalajacy, ale czase takim amatorom tez sie trafi jakies nowe auto na zrobienie, nie bede smolil ze trzeba bylo mega korekty albo cos innego, dokladne mycie pozbycie sie kilkiu sladow po kleju, szybka korekta cyclo ze 150 ACP i na to Artemis z ValetPro, ten projekt to bardziej dla naszego Jacka GTI przesylam poniewaz kolor bardzo zblizony do jego Astry

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Nie zapomnieli o mnie =))

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Typowe drobiazgi do poprawki

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Na to Artek

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

I Jacku special for you

OHwOGjaSvwA

ys9kv6ElzXM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale kozacka cytrynka. Zaj. :u A jak Artemis? Mi pasował, masełko. :u

Dzeju, czterocylindrowe, wewnetrznego spalania tzw internal combustion engine :lol:

Powiem ci tak nie powalil mnie, nakladanie oki ale sciagenie go tak sobie i efekt w prownaniu z Colli to blaszka i tyle troszke sie polepszylo jak go wygrzalem ale ogonie tak sobie

Dav, wiem efekt norma jak to nowe auto,pewnie jak by pstryknal foty z innym sloiczkami albo postawil jakies S6 czy cus to by bylo ach, ech i uch a tak norma

Jacku nie za ma co :ymhug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba czy możesz się postarać na przyszłość o lepsze zdjęcia , kurcze dla mnie prawie całą twoją robotę psują nieostre zdjęcia , nie masz jakiegoś kompaktu ( bo mój canon A710IS robi ostrzejsze zdjęcia ) , fotki dla mnie jak z telefonu komórkowego , a gdy chce powiększyć to otwiera mi sie pierwsza strona portalu fotosik . :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba czy możesz się postarać na przyszłość o lepsze zdjęcia , kurcze dla mnie prawie całą twoją robotę psują nieostre zdjęcia , nie masz jakiegoś kompaktu ( bo mój canon A710IS robi ostrzejsze zdjęcia ) , fotki dla mnie jak z telefonu komórkowego , a gdy chce powiększyć to otwiera mi sie pierwsza strona portalu fotosik . :|

Moj to canon A610 i niestety Ja nie mam specjalnie duzo czasu na ustawianie sie, oswietlenie itd tu sie pracuje :lol: ale postaram sie o troche lepsze zdjecia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba czy możesz się postarać na przyszłość o lepsze zdjęcia , kurcze dla mnie prawie całą twoją robotę psują nieostre zdjęcia

Seba ma brak alkoholu we krwi i mu się ręce trzęsą ...

a ja myślałam, że to z okazji podeszłego już wieku :mrgreen:
Pieknie ci dziekuje :((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba :-h mówią, że faceci są jak wino ;) także luz

po prostu lepszą stabilizację obrazu trzeba zakupić do aparatu

:lol:

Albo robić Nikon'em D5000 a nie jakąś małpą !

No ;;)

Ale madrale prosze bardzo zapraszam do siebie, popracujecie tydzien i zoabczymy \:D/ rece wam do odlogi opadna :-bd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba :-h mówią, że faceci są jak wino ;) także luz

po prostu lepszą stabilizację obrazu trzeba zakupić do aparatu

:lol:

Albo robić Nikon'em D5000 a nie jakąś małpą !

No ;;)

Ale madrale prosze bardzo zapraszam do siebie, popracujecie tydzien i zoabczymy \:D/ rece wam do odlogi opadna :-bd
Nie gadaj tylko ladne zdjecia zrob nastepnym razem :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...