Skocz do zawartości

Nielsen Non Acidic Aluminium Cleaner - mycie bezdotykowe


biały

Rekomendowane odpowiedzi

Pacjent :Toyota Corolla myta bardzo rzadko , przez co brud trudny do usunięcia prze zwykłym myciu szamponem , dlatego do wstępnego mycia tego auta uzywam NAAC Nielsena w ramach testu . Na fotkach auto przed myciem i po uzyciu NAAC i spłukaniu Karcherem. Na aucie nigdy nie było wosku , ani nie było polerowane. Robi co najmniej 200 km dziennie :)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Po :

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To ciekawe. Jakie stężenie dawałeś? Działa chyba podobnie jak mocna piana.

jakieś 350-400 ml NAAC i 2L wody

ja go też ozywam do mycia choć głównie progów nadkoli itp daje rade choć takiego efekty bezdotykowo nie udało mi sie osiągnąć zawsze zostawały smugi brudu które łatwo ale ręcznie się domywało .

nie można używać na ciepłe elementy i nie mozna dopuścić do wyschnięcia , dobrym opryskiwaczem ciśnieniowym na takie auto idzie 2-2,5 L roztworu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

A propos mycia bezdotykowego: umyłem podłogę w garażu NAAC 1:5. Plamy z oleju od kosiarki, i takie różne, jakie się robią po wjechaniu mokrym autem. I smoła z podkładów kolejowych (mam kilka plam, na podjeździe przed bramą mam kostkę przekładaną podkładami). Zeszło praktycznie wszystko, poza smołą. Olej też. Samą myjką. Po jakichś 5 minutach.Są odbicia z brudnego pieca :oops:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...