Skocz do zawartości

Subaru Legacy staruszek


SNB SWEDEN

Rekomendowane odpowiedzi


Hmm , powiem tak , dobrze że pokazujesz swoje prace , źle że kompletnie nic nie piszesz jakie środki zostały użyte .

To już twój kolejny " projekt " bez opisu , moim zdaniem traci na tym tylko jakość tego forum .

To stare projekty wykopane z archiwum a srodki zapewne byly standardowe Scholl,Nielsen itd na innych nie pracuje :u jedynie woski moga ulegac zmianie a w tym przypadku chyba S17 na futrze i maszyna DA

Napewno twoja uwage wezme do zapisu i nastepnym razem sie poprawie :u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamek,

A czemu kurna by DA sie dobrego efektu nie udało uzyskać?

Ja rozumie, ze jak laska jest szpetna (a wtedy to laską też juz niestety nie jest), to potomstwo może wyjść równie nieurodziwe, ale znam takich, co i pizze w piecu elektrycznym robią równie smaczną, a czasem i lepsza niż pizzermani w opalanym węglem drzewnym.

Więc Adamek, co ujmuje DA, że śmiałeś stwierdzić, iż nia sie nie da uzyskać dobrego efektu, skoro zaskoczyło Cię dobrego efektu maszyną DA otrzymanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tony Soprano...

Z tego wszystkiego co wyczytałem i się dowiedziałem wnioskowałem, że maszyną DA nie da się wykonać porządnej renowacji lakieru, że do takich prac nie zastąpiona jest tylko i wyłącznie rotacja.

Teraz zajarzyłem o co w tym wszystkim chodzi! I tą i tą idzie zrobić bardzo dobrą korektę lakieru tylko maszyna typu DA potrzebuje na to trochę więcej czasu... Lecz odwdzięcza się tym, że jest bardziej tolerancyjna dla początkujących.

Dzięki temu co zobaczyłem w tym temacie jestem już na 100% zdecydowany na Das-6!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z czego wyczytałeś? Napisaliśmy Ci, że się DA maszyna DA. :lol: W Twoim wątku z apteczki. ;)

Moje poszukiwania informacji nie zaczęły się na tej stronie. Czytałem to i owo na innych stronach ;)

Zapewne sobie poradzisz jedynie zajmie duzo wiecej czasu i oosobiscie uwazam ze DA nie da sie zrobic takiej dobrej korekty jak rotacja,ale moge sie mylic nie robie DA dla mnie mija sie z celem i szkoda mi czasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, za OT.

Adamek, bo do rotacji, to potrzeba pewnego rytuału.

Kupujesz opakowanie cygaretek Cohiba (rozmiar idealny i czasowo spalanie również(testowaliśmy z mackiem)), i robisz tak:

1. Element IPA wymiary do 400mm x do 600mm

2. na pad nakładasz Deox 2

3. powolny przejazd na 3 biegu DAS6 po elemencie o w/w wymiarach

4. zapalenie cygaretki

5. w trakcie palenia cygaretki na 6 biegu Das6 wyrabiasz paste na w/w elmencie

6. po wypaleniu cygaretki przejeżdzasz IPA po elemencie i sprawdzasz efekty

7. Jeżeli efektów brak, to nalezy kupić paczkę mniejszych cygar (format petit corona, czyli długość 4,1/2 cala, kaliber 42) i wtedy podczas palenia robisz element, lub 2.

Oczywiście, nie polece żadnego cygara, bo to sprawa indywidualna.

Irene Coronitas się pali około 20 minut, więc na 2 takie lementy starczy zupełnie pracując Deox 2.

Oczywiście, nie oznacza to, iż namawiam do palenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...