Skocz do zawartości

Audi Q7 by SNB Gdynia


Arturo

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu mieliśmy Q7 do ogólnego odświeżenia - auto miało przejechane 60tys. Problem był w tym że właściciel mógł zostawić auto tylko na czas gdy był w pracy więc czasu nie było dużo biorąc pod uwagę rozmiar auta.

Oczywiście trzeba było zacząć od mycia

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

I wyszły tzw "ordery"

Dołączona grafika

Drobne ryski

Dołączona grafika

I inne ślady

Dołączona grafika

Później DJ Born Slipy i glinka MS

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Końcówki wydechu nie były chyba porządnie doczyszczone od nowości

Dołączona grafika

Chemia nie do końca dała radę i użyliśmy pasty Megs'a

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Lakier był odświeżony głównie S17+ na czarnym i żółtym waflu MS

Dołączona grafika

Jako LSP poszedł Hi Temp bo wydało mi się to najlepszym rozwiązaniem przy tej pogodzie

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Przy okazji musneliśmy też listwę bagaznika bo jakoś zmatowiała była ;)

Dołączona grafika

Taki mały i szybki projekcik, udało się usunąć wszystko co znaleźliśmy na lakierze i właściciel też był zadowolony, a to najważniejsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dziwnie ludzie podchodzą do takich spraw. Ktoś zostawia samochód na czas kiedy jest w pracy, a przez to nie można zrobić wszystkiego od A do Z. Jestem zdania, że jeśli decyduje się oddać samochód do lakiernika na malowanie, do serwisu czy na korektę to odbieram wtedy jak będzie wszystko zrobione od początku do końca, bez pośpiechu, a nie "Panie, ja za 8h wychodzę z roboty, musi być zrobione".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie ludzie podchodzą do takich spraw. Ktoś zostawia samochód na czas kiedy jest w pracy, a przez to nie można zrobić wszystkiego od A do Z.

Ale wiesz jak ludzie myślą (nie mówię że konkretnie ta osoba): na myjni mam auto gotowe w pół godziny a jak sobie wosk zamówię to 45min. No to jak ktoś ma 8 godzin to chyba z 10 razy zdążyli by to wszystko zrobić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra robota chłopaki !

Powiedz mi Artur, co kładliście na plastiki ? SAS ?

No właśnie jak to Tomek zauważył, jak poszło z dachem :)

Ad.1 Tak SAS - przedni grill pędzelkiem reszta aplikator

Ad.2 Sorry, dach jest szklany i położyliśmy CL68 - na fotkach z przodu widać uszczelkę na dachu, ale trzeba się konkretnie przyjrzeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dach jest szklany i położyliśmy CL68

gdybyście mieli więcej czasu, coś byście robili ze szklanym dachem, czy tylko CL68?

pytam bo w crv też mam szklany i nie wiem czy w ogóle go ruszać, a jeśli tak to co tu z nim zrobić

Sczerze to nie - po użyciu cleanera CL68 już się ładnie błyszczał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...