Skocz do zawartości

Przechowywanie kosmetyków


mar_1981

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji tego że ostatnio moja szanowna małżonka zaczyna mi marudzić że kosmetyki zajmują sporo miejsca zastanawiam się nad zmianą ich lokalizacji.

I teraz tak, czy są jakieś "zalecenia" jak przechowywać, w jakiej temperaturze itp. wszelkiego rodzaju kosmetyki. Jak to jest u was. Czy wszystkie kosmetyki mozna normalnie w domu w temp. pokojowej czy któryś potrzebuje zimna/gorąca???

Chętnie wysłucham odpowiedzi i wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Swoje trzymam w "pomieszczeniu gospodarczym" - taka graciarnia + piec CO (gazowy)

Temp. zimą +15-18C

Nic się nie dzieje. Niektóre woski "skurczyły" się i latają luźno w puszkach/słoikach, swoich właściwości nie straciły.

Jeszcze nie dojrzałem do trzymania wosków i innych siuwaksów w lodówce :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym,przyłazi do Ciebie koleś, i Ci godo, jak to mu żle, jak beznadziejnie, że cukier podrozół, a Ty mu:

"A wiesz Zefel, jo żech se ostatnio kupił sam taki wosk, wiesz, ino, że go w lodówce trza trzymać, taki tani był, to żech se kupił, jedyne 249 zł, zarozki Ci pokorza, o widzisz, tukej mom tako lodówka z szybą, co bych se mógł patrzeć na te woski i się im przyglądac, a przy łokazji, to se butelka whisky trzymia, co czasami se wiesz, nalyja do szkloneczki i se tak pija to whisky i tak se na te woski patrza, wiesz, tam obok, to se humidor lezy, to se jeszcze cygaro wezna. Godosz, że cukier podrożoł, jerunie, dobrze, że woski nadal sa takie tanie, o tyn na przykład taki z tańszych, ino 40 Funtów żech se na niego wydoł, a ten drugi, łobocz jaki tani, tako wielo pucha, a ino 130 zł, no łokazja to była. Tu mi kumpel wysłął, bo mu się znudził, normalnie bych 800 musiół dac, a tak, to ino 680 żech zapłacił, a Ty mi tu godosz, ze cukier podrożoł. To godosz, że chcesz bych Ci jakos kasa pożyczył, no Zefel, kurde wiesz, bo ostatnio to jak mi rachunek za sztrom przyszól, to żech sie bez mała nie obalił, tak sztrom zdrożoł, no Zefel, nie łobroż sie, ale ni mom pieniędzy, takie to terozki wszystko drogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...