Skocz do zawartości

Fiat Punto


SZyBA

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że w niedziele miałem wolny dzień a akurat miałem rodzinki auto pożyczone postanowiłem troche je oczyścić.

Fiat Punto rocznik 2010 z lipca, przebieg 8tys

Auto od tamtego czasu 3 razy myte na myjniach bezdotykowych.

Użyte środki szampon Turtle wax Platinium następnie Nigrina

Wosk Turtle Wax platnium później Turtle wax PFTE

akurat te woski ze względu że trochę zostało mi ich i szkoda wyżucać więc można ich czasami użyć. Ogólnie jestem zadowolony z efektu.

Wiadomo nie jest to profi ani super praca. Ale jak na nowe auto moim zdaniem pierwsze mycie i wosk jest ok:) Słowa krytyki przyjmę oczywiście.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szyba,

Co do wosków, to nie uznałbym ich za jakąs rozkosz, ale też nie uznałbym ich za totalny chłam.

Po prostu, może się okazać, iż co tydzien trzeba przewoskować samochód, ale to przecież w całym treatmencie uciążliwe nie jest.

Co do efektu, to się nie wypowiem, gdyz auto odświerzyłes tylko i zabezpieczyłes.

Kolor ciekawy samochodu, powinno być na nim wilgotno.

Ogólnie, to najfajniej wyszła antena satelitarna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyba,

Co do wosków, to nie uznałbym ich za jakąs rozkosz, ale też nie uznałbym ich za totalny chłam.

Po prostu, może się okazać, iż co tydzien trzeba przewoskować samochód, ale to przecież w całym treatmencie uciążliwe nie jest.

Co do efektu, to się nie wypowiem, gdyz auto odświerzyłes tylko i zabezpieczyłes.

Kolor ciekawy samochodu, powinno być na nim wilgotno.

Ogólnie, to najfajniej wyszła antena satelitarna.

Wiadomo mi to wiesz sprawia przyjemność więc ja mogę co tydzień czy co 2 tyg umyć dokładnie i warstwę wosku czy odżywki położyć. Tylko słyszałem że co za dużo to też zle..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...