Skocz do zawartości

VW Touareg by SNB Gdynia


Marcinnelli

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wszystkim!

W końcu zmobilizowałem się do wrzucenia "czegoś" na forum i tym samym chciałbym zaprezentować szybki projekt - coś pomiędzy valetingiem a detailingiem ;)

Największym wyzwaniem był czas jakim dysponowałem a na dodatek nie mogłem liczyć na Artura bo był akurat gdzieśtam na szkoleniu :roll: Auto było odstawione do salonu dzień wcześniej wieczorem, a dnia następnego o 15 już był potencjalny kupiec. Najwcześniej mogłem zacząć o 10 czyli miałem 5 godzin :roll: Wiedziałem że musi to być "one step correction" bo nie będzie czasu na zabawę z różnymi pastami i padami, zależało mi też na minimalnej ilości hologramów. Postawiłem na S17+ na czarnym waflu - to jest super kombinacja jak jest mało czasu, na finisz poszło S40 na super delikatnym niebieskim padzie. Na LSP poszedł niebieski Nattys.

Wyglądało to tak:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

No to do pracy:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

W takim stanie VW czekał na potencjalnego klienta:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

I moja ulubiona fotka ;)

Dołączona grafika

Jak na mój gust wyszło "nawet, nawet" ale jakby było więcej czasu... O jakieś następne 5 godzin to było by lepiej. No i na szczęście miałem fotografa do dyspozycji bo inaczej nie miałbym czasu na pstryknięcie nawet jednej fotki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Marcin naprawde w tak krotkim czasie patrzac na ilosc blachy to efekt doskonaly :u

Jednak coraz bardziej Panowie z SNB Gdynia przekonuja mnie ze w PL jest duzo ludzi z ukrytym talentem a Marcina poznalem osobisci i trzeba przyznac ze mlody czlowiek ma talent w rekach tylko jeszcze kilka miesiecy i rozwinie skrzydla, no male wpadeczki sie trafiaja :D

Teraz sami rozumiecie ze mozna spokojnie odejsc na emeryture a SNB z takimi ludzmi jak Arturo,Marcinelli i Bialy dadza sobie rade.Dzieki Panowie :u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, moim zadaniem była sama korekta lakieru. Autko zastałem czyste i suchutkie, umyte dzień wcześniej na myjni ręcznej więc nie musiałem do tego etapu wracać. Jednak lakier wymagał bezwzględnie glinkowania, użyłem Glinki Bilt Hamber regular oraz lubrykanta DJ. Po korekcie nie miałem czasu ani możliwości na jakiekolwiek mycie(ze względu na późniejsze osuszanie i cieknięcie z auta), resztki pasty i pył usuwałem ręcznie, pędzelkami i mf-kami. Potem karoserię przygotowałem IPĄ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...