Skocz do zawartości

Daewoo Nubira by SNB Gdynia


Marcinnelli

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim!

Jak już wrzucać to wrzucać ;) Podczas nieobecności Artura w w nasze progi zawitało sobie takie oto piękne Daewoo. Autko zdecydowanie swoje przeżyło, widać że właściciel go nie oszczędzał... Było spore pole do popisu, sami oceńcie czy udało mi się je wykorzystać ;)

W takim stanie było, gdy się spotkaliśmy:

Dołączona grafika

Po umyciu można było ocenić stan lakieru chociaż nie było co się za specjalnie zastanawiać, od razu widać że trzeba zaczynać zdecydowanie... Kombinacja jaką wykorzystałem to S17+ i biały pad za wyjątkiem maski, tam na początku poszło futro z tą samą pastą- przyznam że bardzo dobrze mi się nią pracuje, jest przyjazna dla użytkownika ;) Z racji tego że czasu za wiele nie było, środek również wymagał poświęcenia nieco czasu a z drugiej strony nie widziałem już potrzeby wyciągania lakieru miększymi kombinacjami to na finish poszło ACP 150 na czarnym waflu. Jeżeli chodzi o wnętrze to używałem NLF Nielsena, do wszystkich plastików na początek APC Adamsa- jak pamiętam Monia miała okazję wypróbować sobie ten środek, mi on osobiście sporo pomógł i ogólnie pasuje, na koniec finish środkami Nielsena- Blue window clean, choice oraz finesse.

Na LSP położyłem, już tradycyjnie wręcz niebieski Nattys- co zrobię że lubię ten wosk :D

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

No i tak to było z tym lakierem. Na zdjęciach widać sporo rys które wg. mnie pozostają raczej dla Lakiernika... a może wymagają ode mnie nieco więcej wprawy. Teraz seria po i jedno jedyne 50/50 które po prostu musiałem wrzucić :D fotki może nie są profesjonalne ale działałem sam, bez fotografa a stan autka nie pozwalał mi na pieszczenie się jeszcze z aparatem.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Zdjęcie efektu końcowego w żaden sposób nie uwydatnia tego, co udało się uzyskać, w dodatku brzydkie stalowe felgi psują efekt i nie zrobione plastiki w nadkolach, te elementy dopieszczałem już później, gdy okazało się że mam jeszcze chwilkę, aparat jednak powędrował w kąt...

Kilka fotek z serii "Pokaż kotku co masz w środku" :D

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

A to co udało mi się uzyskać:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Wiem że można było zrobić lepsze fotki ale cóż, mam jakie mam i już tego nie zmienię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ten boczek od początku nie był przyklejony, bo mówimy tu po tapicerce rozumiem. Od pierwszego podejścia tkanina była luźna, nie miałem na to wpływu... A tak BTW, gdyby kiedyś zdarzyło się że coś się zpsuje podczas pracy to jest na to jakiś sposób? pytam na wszelki wypadek żeby móc radzić sobie w takich sytuacjach ;)

Klasa :u Czarna czy granatowa?

Na początku była czarna, potem okazało się że jest to granatowa :D Ale ten kolorek taki troszkę dziwny. Na tylnej klapie widać że to granat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak BTW, gdyby kiedyś zdarzyło się że coś się zpsuje podczas pracy to jest na to jakiś sposób? pytam na wszelki wypadek żeby móc radzić sobie w takich sytuacjach ;)

Wydaje mi się, że zostaje jedynie zdejmowanie elementu i podklejanie tkaniny, czego oczywiście nie życzę w żadnym wypadku :u
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to z lakierem przyjemnie się pracowało. Nie jest twardy zdecydowanie ale nie miałem z nim problemów jeżeli chodzi o hologramy. Nieco miększy od lakierów na francuzach, podatny na korektę jednak nie sprawia kłopotów po kombinacji heavy cut. Ale to takie tylko moje odczucie, każdy ma tam swoje ;)

Haa pierwszy który zrobił 50/50 na fotelu z materiału ;) Kozak pomysł ;)

A tak sobie zapamiętałem co pisałeś o czyszczeniu skór więc postanowiłem ten sam schemat zastosować przy praniu tapicerki. Mniejsze fragmenty i regularnie. Jak zrobiłem kawałek fotela to stwierdziłem że nie ma nic lepszego niż fotografia tego żeby pokazać co tam w środku się działo- fotki przed i po tego tak nie podkreślają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...