Skocz do zawartości

BMW E46 M3


Kamil

Rekomendowane odpowiedzi

Moj pierwszy projekt pokazany na tym forum. Pacjent to BMW M3 E46, poki co robione bylo wnetrze poniewaz wlascicielowi bardziej zalezalo zeby posprzatac pod fotelami i wyczyscic skore niz zrobic lakier kiedy na zewnatrz lezy jeszcze snieg. BMW tydzien przed odstaweniem do mnie zostalo kupione od kogos znanego ;) przednie jak i tylne miejsca siedzace byly dosc znacznie uzytkowane, ale skora byla w dobrej kondycji, zero pekniec i wiekszego zmeczenia. Jedynie troche brudu. Wlasciciel chcial jeszcze aby umyc silnik.

Do skor zostal uzyty cleaner i conditioner, Zymol i Gliptone

Silnik umyty za pomoca APC Nielsen

Dywaniki jak i reszta podlogi wyprana srodkami Karcher'a

Plastiki wyczyszczone i zabezpieczone srodkami Zymol

Szybami zajal sie Smartglass

Tylna kanapa

Dołączona grafika

Podlokietnik w drzwiach

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jak sie nie można pochwalić zdjęciem z J. kowalczyk to przynajmniej tyle zostaje z życia seba :f :u

Kurcze nie wiedzialem, a Ja nie mam zdjecia z J.Kowalczyk tylko jej zdjecie na podium :)

Nie pisze tego zlosliwie jedynie uwazam ze nie powinno sie pisac czyje jest auto tym bardziej osob ktore sa znane , moze one nie chca aby wiedziec jak dbaja o auto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebba info było na chwilę po paru minutach przemyślenia zostało przeze mnie usunięte. Więc traktujmy ten samochód jak zwykłego klienta :)

Luz Panowie waznne ze praca wykonana na 5+ to sie liczy :u , to byla jedynie drobna uwaga z mojego punktu widzenie,kazdy ma troche prywatnosci nawet jak jest Prokopem :D i wiem ze milo sie spotykac ze znanymi osobami i ich pojazdami ale gwarantuje tak samo syfia jak kazdy inny :ymhug:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...