Skocz do zawartości

BMW 3 E90 By SNB Gdynia


Marcinnelli

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim!

Dorzucam dziś jeszcze do naszych forumowych projektów jeszcze jeden taki skromny temacik, mianowicie BMW 3 E90 w chyba już ulubionym kolorze czarnym;) Po umyciu i osuszeniu widać było co to tam na tym lakierze siedzi:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Do autka podchodziłem delikatnie, stopniując pady i pasty chcąc być subtelnym ;) Niestety zabawa się skończyła gdy na flexie wylądował biały pad MS a na niego deox 1 ;) Ale tak tego zostawić się nie dało i dalej poszedł zółty wafel MS z s17+ no i na finish, deser, może nie do końca potrzebnie a dla własnej satysfakcji poszło ACP 150 na niebieskim waflu DOL zarezerwowanym na czarne cudeńka ;) Potem kolejne mycie po korekcie:

Dołączona grafika

I tak to mi się udało wyprowadzić, czasem mam wrażenie że dało się lepiej... też tak czasami macie? Jako LSP dałem Dj PH Pro, auto miało zrobić jak największe wrażenie na właścicielu, niestety nie mogłem być osobiście przy odbiorze więc nie wiem jak było, mam nadzieję że nie żałował ;) Sami oceńcie po zdjęciach czy to tamto dobrze się prezentuje, zdjęcie jednak nigdy nie pokaże co i jak.. OK, tak to autko się prezentowało:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Na tym zdjęciu po doświetleniu halogenem widać że głębokie zarysowania nie dały się skorygować, jedynie nieco zniwelować... I żeby nie było, na masce leży jeszcze nie ściągnięty wosk ;)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety nie mam konkretnych zdjęć pod słońce ukazujących coś więcej, jeżeli chodzi o fotki to faktycznie muszę dojść do wprawy, zrobiłem ich ponad 150 na tym aucie ale reszta jest beznadziejna... A jeżeli chodzi o korektę to nie jestem zwolennikiem oceniania w %, cholernie trudno to policzyć ;) Auto nie było myte zbyt często na automatycznych, raczej ręcznie na pół wiadra ale poza tym miało sporo głębokich zarysowań, niektórych zrobionych złośliwie, nie dających wyprowadzić się na 100% Na fotce doświetlonej halogenem widać dwie dość wyraźne pionowe i jedna pozioma- ta jedna pozioma przeciągnięta była do samego tylniego nadkola. Po korekcie była widoczna tylko przy oglądaniu z odległości 0,5m gdzieś klęcząc na kolanach... Autko przed korektą miało 140-160 mikrometrów. Na całości zdjęte było około 5 mikrometrów, przy głębokich zarysowaniach doszło do 10. Nie chciałem szaleć bardziej... Myślę że to i tak wystarczająco a na moje niedoświadczone oko możemy mówić o korekcie bliskiej 80% ale w zależności od panela :)

Na śnieg akurat załapałem się przypadkowo, szczerze nie był mi on na rękę tamtego dnia ;) Ale bardzo mnie cieszy że się podoba :) Też niejednokrotnie mam problem z ujęciem na zdjęciu tego co chciałbym, dlatego można mi często zarzucić słabą fotorelację bo odstawiam aparat w kąt i biorę flexa- jednego i drugiego na raz nie pociągnę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do rys ktore pozostaly, to umowmy sie ze niestety jakbysmy chcieli to zawsze gdzies jakas zostanie, nie ma mozliwosci zeby zlikwidowac kazda ryse z lakieru. No chyba ze chcemy zdjac 3/4 powloki bezbarwnego.Wlasnie skonczylem robic tez e90 ale kombi kolor jakis wisniowo-szary, lakier byl w duzo lepszej kondycji niz ten Twoj, ale mnogosc zarysowan do podkladu czy blachy bije po oczach niestety, drobnych rysek bylo niewiele, za to glebszych juz az za duzo. Zreszta na dniach projekt wylonduje w odpowiedim temacie :) Jak dla mnie spisales sie na 5 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...