Skocz do zawartości

Ford Focus RS


Sucre

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym zaprezentować delikatny treatment samochodu nad którym miałem wielką przyjemność ostatnio popracować. Samochód swoją drogą na prawdę niesamowity, dający nieopisaną radość z jazdy, wspaniały dzwięk silnika, przyspieszenie i elastyczność wgniatająca w fotel w pełnym zakresie obrotów. Autko z innej planety :good: Samochód świeży, lakier w stanie bardzo dobrym, delikatne swirle i troszkę asfaltu, który na białym kolorze bardzo widać. Felgi dosyć mocno zapuszczone pyłem z klocków, końcówki wydechu również straciły swój blask.

Użyte środki:

Szampon: Nielsen

Glinka: Bilt Hamber

Odżywka: Zymol HD Cleanse

Wosk: Zymol Carbon

Plastiki zewnętrzne: APC Nielsen; AG Bump Care

Felgi i opony: APC Nielsen, VP Billbery, Meguiar's Endurance

Quick Detailer: CG Pro Detailer

Końcówki wydechu: Autosol

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Niestety pogoda uniemożliwiła zrobienie fajnych zdjęć ale mam nadzieję że w najbliższym czasie "modelka" doczeka się ładnej sesji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nio pędzelek to podstawa, zastanawiam się teraz nad zakupem pędzelka ValetPro. Właśnie z felgami był problem, zakupiłem ValetPro Bilberry z nadzieją że będzie domywać bardzo zabrudzone felgi, z przednimi, na których było dużo pyłu z klocków, mimo dwukrotnego czyszczenia nie dał rady. Ogólnie to się nim rozczarowałem i poszukuję czegoś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...