Skocz do zawartości

Leather


SNB SWEDEN

Rekomendowane odpowiedzi


Mam wrazenie ze firma EinsZett produkuje dobre produkty do detailingu.

Pewnie jak kazda firma ma dobre i gorsze, mialem tez ten produkt http://www.shinearama.co.uk/product.php ... L-1000-ale jakos nie byl rewelacyjny szybko sie scianla na lakierze i tez dressing do opon malo wydajny efekt kiepski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam lekko zabrudzoną jasną skórę w CR-V i musiałabym się jakoś z nią uporać.

Mam Gold Class Leather Cleaner & Conditioner od Meguiar's. Ma ktoś z Was jakieś doświadczenia z nim? Czy to da radę usunąć brud? Czy jest raczej do odżywiania skóry po czyszczeniu?

Co byście poradzili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Ekhangel, będę pamiętać :)

Tak z rozpędu wzięłam tego Megsa razem z jakimiś innymi kosmetykami no i na razie wypróbuję to co mam.

Skóra jest dość nowa (2 lata) i raczej nie zmęczona życiem (jakieś góra 20 tyś km) więc mam nadzieję dużo roboty z nią nie będzie.

A doradźcie mi jeszcze, czy po zastosowaniu tego mojego Megsa to jeszcze przejechać czymś skórę, żeby ją odżywić, czy myślicie, że sam Megs wystarczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypróbuj i podziel się uwagami ;)

Wypróbowałam.

Efekty nie tak spektakularne jak u Artura, ale właściciel CRVki zadowolony (ja trochę mniej).

Tak jak wcześniej pisałam, mam tylko Gold Class Leather Cleaner & Conditioner Megsa. Jest to chyba bardziej Conditioner niż Cleaner, bo nie wszystkie niedoskonałości udało się dostatecznie usunąć.

Tu trochę zdjęć:

(będę pisać co jest przed a co po - to tak w razie gdybyście nie widzieli różnicy ;) )

przed

Dołączona grafika

po

Dołączona grafika

przed

Dołączona grafika

po

Dołączona grafika

przed

Dołączona grafika

po

Dołączona grafika

przed

Dołączona grafika

po

Dołączona grafika

tu tak słabo widać 50/50, ale live był niezły efekt

Dołączona grafika

i reszta

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Tak podsumowując - ma ładny zapach, skóra rzeczywiście jest po nim miękka, ale dla bardziej zabrudzonej tapicerki.. hmm.. :roll:

Drugi raz na pewno bym nie kupiła.

Za jakiś czas wybiorę coś innego.

PS sorki, że takie duże zdjęcia wpakowałam, następnym razem będą mniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Moniko,

Uprzejmie prosze zwrócić uwagę na fakt, iż nie wszyscy tutaj mają sokole oko, niektórzy nawet okulary nosza, więc duże zdjęcia to bardzo miła rzecz.

Znajomemu wziąłem próbke znakomitego produktu japonskiej firmy od elektroniki precyzyjnej domowej i był bardzo zadowolony z efektów na skórze.

Oczywiście wcale nie chodzi o firmę na S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

co polecilibyście do czystej / bo nowej/ skóry czarnej ?

zastanawiam się pomiędzy zestawem Zaino Z9 i Z10 lub zestawem Zymol Leather Cleaner & Conditioner ?

nie ukrywam że ważny dla mnie jest zapach jaki będą mialy ww. środki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W nawiązaniu do testu Maćka :twisted: u nas tym tajemniczym srodkiem był właśnie Glipton :twisted:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

i powiem tak całkiem całkiem ale jeśli chodzi o cenę to nie za bardzo, rozmawiałem kiedyś z naszym klubowym czyściochem Krzysiem i ... dobre gdyby było tańsze... ale jeśli chodzi o zapach jak dla mnie rewelacja bardzo mocny zapach skóry (ja akurat lubię).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...