Skocz do zawartości

czerwcowo-grudniowo-marcowy Spot w SNB Łódź


SNB SWEDEN

Rekomendowane odpowiedzi


  • Odpowiedzi 583
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

chłopaki z SNB - wielkie dzięki za całą organizację tego spotkania, było świetnie, kto nie był faktycznie ma czego żałować, dla mnie to prawie jak zlot ogólnopolski, szacunek dla wszystkich którzy się pojawili a mieli daleko i dla tych którzy wpadli jako goście specjalni również :)

~40 osób, większość chyba ma już konta i tu i tu! :)

ps: fajny był ten moment, jak po oficjalnym wystartowaniu początkowo wszyscy skupili się na masce robionej przed minetoo a dosłownie chwilę później już każdy gdzieś coś sobie znalazł B-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My już dojechaliśmy.

Dzięki wszystkim za dobry fun :u :u :u

Posiedzieliśmy z chłopakami najdłużej bo chyba do 19tej. Poćwiczyliśmy jeszcze kilka tematów ;-) i dużo się pośmialiśmy :lol:

Ogólnie super, przewinęło się kilka produktów i testów i co najlepsze to zobaczyć wszystkich live.

Next time też się piszemy, może nawet coś zrobimy u nas jak znajdzie się chwila wolnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SNB Team wielkie uznanie za organizacje najlepiej spędzonego ostatnio wolnego czasu :u

Niezwykle miło było mi poznać Was wszystkich i dopasować mordki do nicków :D

Patrizio pokazałeś klasę wetu :u

Z całą stanowczością potwierdzam gotowość do następnego spotkania jeśli takie będzie :u

Wiolka sernik miodzio dobrze że dobiegłem do last kawałka :lol:

Jeszcze raz wielkie dzięki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za fajny i pouczający spot. Miło było Was wszystkich poznać. Brawa dla SNB za super organizację i atmosferę !

Jak to Ty byłeś białą Alfą to jechaliśmy razem na Włocławek ;)

Mam nadzieję, że nikt nie żałuje, że się pojawił.

No chyba żartujesz. Super spotkanko!!!

No jasne,że nikt nie żałuje.

P.S. Zółwik :u :D

Minetoo wygrał wyścig po ostatni kawałek sernika =))

Spot w SNB to na razie najlepsza rzecz jaka mi się trafiła odkąd zacząłem interesować się detailingiem.

Podziękowania dla wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezwykle miło było mi poznać Was wszystkich i dopasować mordki do nicków :D

dokładnie, bo jak już można dopasować kto jest kim, zdecydowanie poprawia to atmosferę na (każdym) forum ;)

Spot w SNB to na razie najlepsza rzecz jaka mi się trafiła odkąd zacząłem interesować się detailingiem.

w sumie coś w tym jest... i to też byłby niezły tekst na sygnaturkę tu i na KA ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie i Panie spocik pierwsza klasa, dobra organizacja, masa rzeczy do testowania i pierwszorzędne jedzenie :u Jak już zdążył zauważyć M4ciek, co i mnie zdziwiło, to że po paru minutach każdy poszedł luźno w swoją stronę... tego jeszcze na żadnym spocie nie widziałem, zawsze cała ekipa stała i patrzyła jak jedna osoba macha maszyną, a u was każdy znalazł coś dla siebie :D Dzięki wszystkim za dużą porcje wiedzy i mile spędzony czas, trzeba to kiedyś jeszcze powtórzyć :f

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znów pierwszy wyjechał i ostatni wrócił... :ugeek:

Dzięki SNB za kolejnego udanego spota !

Pewnie wszyscy daliśmy Wam nieźle w kość ale nie ma tego złego itd :lol:

Oby do następnego... tylko może trochę bliżej 8-}

PS. Właśnie Maciek, czekamy na fotki ;)

PS2. Kubki i smycze za zayebiste !

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My rowniez dziekujemy za liczne przybycie , myslelismy ze wiele osob sie wykruszy a tak naprawde jedna osoba nie dala rady dojechac, sorry za moje malo akatywne zycie na Spocie ale emerytowi zdrowie nie dopisala, za to Polit i Czarus staneli na wysokosci zadania :u

Jak wspomnieliscie kombinacja fajna bylo tyle rzeczy do robienia ze mozna bylo sie podzielic na mniejsze podgrupy i ogladac ciekawe podejscia z papierkiem, maszyna , padami itd dla kazdego cos milego :D

Nastepny moze by zrobic na zakonczenie sezonu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy




×
×
  • Dodaj nową pozycję...