Skocz do zawartości

czerwcowo-grudniowo-marcowy Spot w SNB Łódź


SNB SWEDEN

Rekomendowane odpowiedzi

Wczesniej bylo kilka pytan dotyczacych spotow clubowych ale jakos to idzie jak krew z nosa i inne fora wyprzedzaja nas w tym o mile swietlne a szkoda bo fajnie sie pisze, ale live is live :) Przyszedl mi pomysl do glowy i rozmawialem z Sebastianem wlasicielem SNB Lodz na temat spotu w Lodzi.

Samo SNB Lodz to jak pamietam 3000 metrow wiec plac jest i stwoerdzilismy ze zrobimy tam w drugiej polowie czerwca Spot DC z grillem itp w polaczeniu z gielda detailingu, zapytamy sklepy moze jakies sie pojawia ze swoja oferta i Wy jako czlonkowie DC bedziecie mogli nabyc cos na miejscu pomacac powachac itd lub wymienic sie kosmetykami z innymi czlonkami , oczywiscie wola boska kto przyjedzie kto nie :u Czekamy na Wasza reakcje i bedziemy wtedy dzialac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Odpowiedzi 583
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mysle, ze to bedzie po 20/6 bo do PL na wakacje przylatujemy dopiero 17/6 wiec chwile musze sie ogarnac pozniejj podjechac do Lodzi dogadac szczegoly z Sebastianem to on jest wlascicielem SNB Lodz i to jego lokal bedzie udostepniony, napewno nie bedzie projektow na wystawki itp nie bedzie na to czasu jakies tam panele moze polecimy ale bardziej chce ludzi zintegrowac niz polerowac napewno postaram sie pomoc na maxa :u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł Sebastiana bardzo mi się spodobał, dlatego chętnie zrobię wolny weekend i przerwę w pracy :) Miejsca jest sporo, więc mamy pole do działania. Oczywiście zrobię wszystko żeby spotkanie było jak najciekawsze, ale Wasza pomoc i pomysłowość jest mile widziana.

W pobliżu jest kilka hoteli do wyboru: http://maps.google.pl/maps?oe=utf-8&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&q=hotel+%C5%82%C3%B3d%C5%BA+finansowa&fb=1&gl=pl&hq=hotel&hnear=Finansowa,+%C5%81%C3%B3d%C5%BA&ei=Nvy_TZb0DMf2sgbr9pHDBQ&sa=X&oi=local_group&ct=image&resnum=1&ved=0CBQQtgMwAA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tylko chciałbym przypomnieć że ktoś miał na jakimś spocie tańczyć, i nawet chyba była mowa o bieliźnie z MF :lol:

A tak na serio to fajnie jakby to było w te dni gdy jest Boże Ciało wtedy pewnie sporo osób będzie miało wolne. Jak będą znane jakieś konkrety to wtedy będziemy myśleć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lejdisyy i Dżentelmeny

Ja bym proponował tak z tych dojezdnych weźmy hotel w jednym miejscu co by się dobić :lol: po szturmie studia :lol:

Ja jestem za zlotem 2 dniowym co można by było w niedzielę wytrzeźwieć iść na galeriany i wieczorkiem wracać po trzeźwemu

Mam taka nadzieję że zlot wypali i coś w końcu zacznie się dziać na scenie detailingowej :-bd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lejdisyy i Dżentelmeny

Ja bym proponował tak z tych dojezdnych weźmy hotel w jednym miejscu co by się dobić :lol: po szturmie studia :lol:

Ja jestem za zlotem 2 dniowym co można by było w niedzielę wytrzeźwieć iść na galeriany i wieczorkiem wracać po trzeźwemu

Mam taka nadzieję że zlot wypali i coś w końcu zacznie się dziać na scenie detailingowej :-bd

ja jestem za jak Tomasz- jeden hotelik miejscowi niech powiedzą który dobry i w miarę cenowo i bliziutko :u :f

a co do dni to- jeden zaplanowany a drugi na wypoczynek przeznaczony we własnym zakresie :u

Zgadzam się z przedmówcami :geek:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może za bardzo się nie udzielam ale uważnie czytam :D

i z wielką chęcią odwiedzę spota :u a jeśli przy okazji jeszcze będzie można się czegoś nauczyć i spróbować np własnych sił z porządną polerką pod okiem specjalisty to była by bomba :P :u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy




×
×
  • Dodaj nową pozycję...