Skocz do zawartości

czerwcowo-grudniowo-marcowy Spot w SNB Łódź


SNB SWEDEN

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez już w domku.Wącham pomarańczkę :lol:

Spotkanie bardzo udane. Musicie przyznać ze wymiana doświadczeń jest bardzo cenna nauką. Sporo jej wyniosłem.

Pozdrowienia dla Wszystkich uczestników a zwłaszcza dla organizatorów. No i do następnego razu.

PS: Polit mam nadzieje ze nie masz do mnie żalu za ten komentarz podczas robienia zdjęcia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Odpowiedzi 583
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A no i poszlo SPOT nr uno zdzialany, spotkanie w realu genialna sprawa , zycie na forum fane ale tak real duzzzzo ciekawszy, teraz niestety mam roczna zalobe po Antosiu ktorego ubil k.... Polit swoim buciorem :( , Antos skremowany na KOZIE wybaczy nam to wszystko :u

Do sedna sprawy, bylo milo Was poznac duzo ble ble ble ale ile smiechu, wyszlo wiele tajnikow detailingu :lol: :D profi amatoro, mam nadzieje ze jedzenie wzgledne, bo wiaderko sie nie zapchalo w kiblu czyli bylo oki =))

Ekipa zwarta

Dołączona grafika

Tu juz zaczynalismy dziubac z maske

Dołączona grafika

Oczywiscie Bialy jak zawsze wlaczyl opierdzielacza i poszedl podzerac ciastka malinowe

Dołączona grafika

Obiekt

Dołączona grafika

Tu zaczynala sie zabawa z gumowym krazkiem zastepujacym glinke

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Tu w dzialaniu juz Lukash

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Tu maszyna wpadla w rece Szynki

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Prosze ewidentnie na zdjeciu widac desperacje Lukasza cytat "k.... co ten amtor robi z tym j.... maszyna"

Komentarz nie pomogl bo Szynka dalej sie telepal na DA

Dołączona grafika

Tu kolega rozkminia maszyne " kurcze jak to sie odpala :? cwoki nie dali instrukcji :shock: "

Dołączona grafika

Poniewaz maska nie chciala sie poddawac olalismy ten objekt i wjechal Szynkowoz

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Bylo matowanie

Dołączona grafika

Popatrzcie jakie zainteresowanie Ja im bajki opowiadalem a Oni sluchali tzn zawsze tak pracuje stoje i nic nie robie :mrgreen:

Dołączona grafika

Byl papierek

Dołączona grafika

Zaczela sie polierka z polska edycja jagodzianki

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Maly Marcin w dzialaniu

Dołączona grafika

Efekty wyszly takie

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Ostatnie pierdu pierdu

Dołączona grafika

To zdjecie dla Polita zobacz nie tylko Ty jestes Gucio

Dołączona grafika

To juz z dyplomami

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do przemyśleń na temat jagodzianki to przyznam - bardzo ciekawa pasta. Honda jak wiemy lakiery ma mięciutkie , i to jak wyciągneła lakier po 2500 i jak niewielką ilość defektów zostawiła - szacun :u Zastanawiam się Seba czy te ryski które zostawały, nie brały się później czasem z resztek pasty na padzie. Testowałeś na jakimś twardym lakierze? Też takie ryski jak u Szynki zostawały? Fajne jest też to, że pasta mimo tego, że wydaje się być strasznie tłusta, elegancko się czyści z resztek na padzie. Gdyby zmniejszyć może trochę 'wielkość cząsteczek ściernych' może by było lepiej? Tylko czy wtedy też będzie sobie tak dobrze radziła z wyciąganiem po matowaniu :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do przemyśleń na temat jagodzianki to przyznam - bardzo ciekawa pasta. Honda jak wiemy lakiery ma mięciutkie , i to jak wyciągneła lakier po 2500 i jak niewielką ilość defektów zostawiła - szacun :u Zastanawiam się Seba czy te ryski które zostawały, nie brały się później czasem z resztek pasty na padzie. Testowałeś na jakimś twardym lakierze? Też takie ryski jak u Szynki zostawały? Fajne jest też to, że pasta mimo tego, że wydaje się być strasznie tłusta, elegancko się czyści z resztek na padzie. Gdyby zmniejszyć może trochę 'wielkość cząsteczek ściernych' może by było lepiej? Tylko czy wtedy też będzie sobie tak dobrze radziła z wyciąganiem po matowaniu :-?

Bedziemy kabinowac z ta pasta musze w Poniedzialek zadzwonic zdac realcje z testow, zapodam info zeby ja lekko zmiennic sciernosc pasty, na twardych alkaierach tez robilismy i swinskie ogonki tez byly, tyle ze to latwo wyciagnac np D3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, pierwszy wyjechał, sam robił na spocie i ostatni z niego wrócił ! :lol:

Dziękuje Seba&Seba i chłopaki za spota. Fajnie się było spotkać :u

Więcej takich spotów tylko z lepszymi elementami do prób ;)

Idę coś pyknąć... certyfikat trzeba oblać :lol:

PS. Fotki pierwsza klasa, no noo, ale zdjęcia po polerce.... hihihi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba co to byly za pady ktore dales Lukaszowi? Flexipads pomaranczowy?

Blaszczu jak bys wzial to Volvo to na kolejnym spontonie miglibysmy go wspolnie opedzlowac,a przede wszystkim ty zapoznalbys sie z maszyna

Nie Ja mu dalem pomaranczowe , ktore jeszcze kiedys przjechaly ze mna ze Szwecji tamtowego producenta ,pomysl z Vlovlo calkiem rozsadny tyle ze terminow brak :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy




×
×
  • Dodaj nową pozycję...