Skocz do zawartości

czerwcowo-grudniowo-marcowy Spot w SNB Łódź


SNB SWEDEN

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra Pany remont powoli powoli dobiega konca w sobote maja przyjsc Pany skonczyc reszte to chyba trzeba nowe miejscowke odklepac i chemi trochu sprzedac :lol: .Macie jakies propozycje, tym razem niestety nie mozecie przyjezdzac z jedzeniem dla Kozy bo ta na diecie juz dozywotniej jest =))

Ja dam propozycje - jakiś weekend 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Odpowiedzi 583
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

PO dluzszej analizie ze Prezesami SNB doszlismy do wniosku ze najlepsza opcja na spotkanie bedzie data 25/2 okolo godziny 11,00 wczesniej nie mozemy z powodow osobistych jeden z prezesow ma urodziny wiec moze nie dojechac na Spot :lol: :lol: :lol:

Będziemy coś polerować ? smarować ? drzeć ? oklejać ? :ymdevil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PO dluzszej analizie ze Prezesami SNB doszlismy do wniosku ze najlepsza opcja na spotkanie bedzie data 25/2 okolo godziny 11,00 wczesniej nie mozemy z powodow osobistych jeden z prezesow ma urodziny wiec moze nie dojechac na Spot :lol: :lol: :lol:

Będziemy coś polerować ? smarować ? drzeć ? oklejać ? :ymdevil:

A to wyjdzie w praniu jak ostatnio ;)

Polit wpadl na pomysl zeby przesunac Spot na koniec marca jak bedzie lepsza pogoda bo ta obecnie jest lipna, ale to sami zdecydujcie dla Nas nie ma problema

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PO dluzszej analizie ze Prezesami SNB doszlismy do wniosku ze najlepsza opcja na spotkanie bedzie data 25/2 okolo godziny 11,00 wczesniej nie mozemy z powodow osobistych jeden z prezesow ma urodziny wiec moze nie dojechac na Spot :lol: :lol: :lol:

Będziemy coś polerować ? smarować ? drzeć ? oklejać ? :ymdevil:

A to wyjdzie w praniu jak ostatnio ;)

Polit wpadl na pomysl zeby przesunac Spot na koniec marca jak bedzie lepsza pogoda bo ta obecnie jest lipna, ale to sami zdecydujcie dla Nas nie ma problema

Ale przecież dach nad głową jest ? Z tych co pisali to chyba ja mam najdalej ;)

Robimy listę na 25.02.2012 ?

Ja jestem chętny i jadę jak coś.

1.szynka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w marcu najwyżej będzie kolejny spot albo jeden kolega z KA z Piotrkowa Tryb. coś ogarnie bo miejscówkę ponoć ma tylko gorzej z grzaniem ;-)

Sobota, 25.02.2012 11:00

1. szynka

2. M4ciek

ponieważ maszyny nie ogarniam więc mogę podawać fibry ;) a nad obiektem to hmm.. mój się nadaje częściowo (np. odmalowana w ub.roku maska z pikną morką) choć nie wiem czy taka "oferta" to nie rodzaj hazardu :roll: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polit wpadl na pomysl zeby przesunac Spot na koniec marca jak bedzie lepsza pogoda bo ta obecnie jest lipna, ale to sami zdecydujcie dla Nas nie ma problema

Też myślę, że to dobry pomysł. Wtedy już powinno być ciepło. Teraz samochody oblodzone, drogi nieodśnieżone. A poza tym, niech ekipa SNB na spokojnie ogarnie nowe miejsce. Takie moje zdanie.

Próbował ktoś ucierać ręcznie wosk przy -20 stopniach? Wosk jest wtedy twardy jak skała! Sealant zamarza zaraz po wylaniu na maskę! Glinka jest twarda jak kamień! Dressingi są jak kasza! Aplikatory są jak blacha! Woda zamarza zanim ,,doleci" do wiadra! Mikrofibry przymarzają do lakieru! Przy przenikającym mrozie, szalejącym wietrze i wygłodniałych białych niedźwiedziach =)) detailingowanie jest bardzo ciężkie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę myśleliśmy nad spotem i wyznaczyliśmy w końcu konkretną datę - sobota 31 marca. Oficjalnie sezon chcemy rozpocząć w poniedziałek 2 kwietnia, więc będziemy w pełni przygotowani lokalowo, chemiowo i co tam sobie jeszcze życzycie :P Jest jeszcze sporo czasu, więc można sobie wszystko zaplanować z wyprzedzeniem. Poza tym powinno być już w miarę ciepło co też może się przydać :)

Piszcie listę, wszyscy są mile widziani. Postaramy się załatwić jakiś samochód żeby przeprowadzić pełną korektę (szynka musi mieć co robić ;) ), ja przygotuję 2 fotele skórzane do renowacji. Może tego samego dnia zrobimy oddanie auta zwycięzcy fejsbookowego konkursu wraz z relacją - jak na fotach będzie tyle osób to może prasa się zjedzie :lol:

Co powiecie o skromnej zrzucie na jakieś nagrody albo upominki? Może smycze? Rzucajcie pomysły jakich atrakcji się spodziewacie, a organizację zostawcie nam. Chciałbym, aby najbliższe spotkanie było zlotem detailingowców z całej Polski, a przy okazji naszą parapetówą - nie odwrotnie. Także każda inicjatywa mile widziana!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy




×
×
  • Dodaj nową pozycję...