Skocz do zawartości

czerwcowo-grudniowo-marcowy Spot w SNB Łódź


SNB SWEDEN

Rekomendowane odpowiedzi

ło tam, zrobiliście hype'a z powodu przenosin do nowej lokalizacji nie tylko na tym forum a teraz każecie czekać tak długo [-x

"zlot detailingowców z całej Polski" ideą samą w sobie bardzo fajną, ale osobiście wolałbym wpierw jakoś spota w skromniejszym/mniejszym wydaniu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Odpowiedzi 583
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Piszcie listę, wszyscy są mile widziani. Postaramy się załatwić jakiś samochód żeby przeprowadzić pełną korektę (szynka musi mieć co robić ;) ), ja przygotuję 2 fotele skórzane do renowacji

To jest bardzo dobra koncepcja ! Podoba mnie się to ! :lol:

Termin w sumie jest dla mnie bez znaczenia więc może być i 31marzec ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ło tam, zrobiliście hype'a z powodu przenosin do nowej lokalizacji nie tylko na tym forum a teraz każecie czekać tak długo [-x

"zlot detailingowców z całej Polski" ideą samą w sobie bardzo fajną, ale osobiście wolałbym wpierw jakoś spota w skromniejszym/mniejszym wydaniu :roll:

Maciek przeciez wiesz ze mozesz wpasc do Nas kiedy masz ochote i czas, bez Spotow, chyba ze zrobimy mini Spot duzo wczesniej tez mi sie chce plotkow w meskim towarzystwie :lol: wiec jestem za 25/2 na male co nie co :D moze nie wszyscy beda bo maja daleko ale okolice Lodzi.Domyslam sie ze Strykow sie pojawi :D

Jak sie wpisze min 5 osob robimy male spotkanko i juz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba, wiem wiem, ale jakoś teraz nie mam szczęścia by Was tam zastać coś... :-\

a co do tego większego spotkania 31.03 - planujecie poinformować o nim również to większe forum? ;-)

upominek czy nagroda to równie fajny pomysł, oczywiście dorzucę się do zbiórki - zaproponowana smycz (najlepiej z logo SNB) to krok w dobrą stronę B-) ... jak coś mi się nasunie w chorej głowie to dopiszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę myśleliśmy nad spotem i wyznaczyliśmy w końcu konkretną datę - sobota 31 marca.

yyy a czy "warszaffka" też może ewentualnie...ten teges? :D

Bo ja szkoły nie będę miała w ten weekend więc może byśmy z Nowickim sobie wycieczkę zrobili :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę myśleliśmy nad spotem i wyznaczyliśmy w końcu konkretną datę - sobota 31 marca.

yyy a czy "warszaffka" też może ewentualnie...ten teges? :D

Bo ja szkoły nie będę miała w ten weekend więc może byśmy z Nowickim sobie wycieczkę zrobili :)

Zapraszam pod warunkiem ze bedziecie we dwoje :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli może warto zrobić osobne listy? co by było wiadomo na ile SNB ma rozprężać tę swoją siedzibę ;-)

jeśli bardziej regionalny spot za tydzień aktualny to lista wyglądałaby tak:

sobota, 25.02.2012 11:00

1. szynka ?

2. M4ciek

3. maly_marcin

4. łukash

5.

następnie SNB TEAM presents: WIELKI SPOT DETAILINGOWY by ŁDZ (ori nazwa, nie? 8-} ) :ympeace:

Sobota, 31.03.2012

1. szynka

2. maly_marcin

3. łukash

4. Wiolka

5. Paweł

6. minetoo

7. M4ciek

8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy




×
×
  • Dodaj nową pozycję...