Skocz do zawartości

czerwcowo-grudniowo-marcowy Spot w SNB Łódź


SNB SWEDEN

Rekomendowane odpowiedzi

Bede musial juz zamknac liste z powodow bardziej technicznych lokalowych a wiem ze jeszcze bedzie jeszcze jedna osoba, ktora z powodow rodzinnych nie mogla sie dopisac do listy, ogolnie bedzie okolo 13 osobow+koza :mrgreen: ,jesli ktos zmieni zdanie lub nie bedzie mogl przyjechac prosze o kontakt telefoniczny, ewentualnie reszte ktora bedzie zainteresowana spotkaniem rowniez prosze o kontakt telefoniczny !!!!! na 510441689

Wejsciowka pobierana przy bramie to zarlo dla Kozy bez tego nie ma wejscia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Odpowiedzi 583
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A tak ogolnie mysle ze warto przyjechac zyby zrobic pare zakupow chemi Nielsena taka okazja cenow juz sie nie trafi :f

To będę zainteresowany bo planowałem zakup chemii od Nielsena :-bd

Bardzo mni eto cieszy oby tak czesciej :f a ile bedzie mozna zaoszczedzic fiu fiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak ogolnie mysle ze warto przyjechac zyby zrobic pare zakupow chemi Nielsena taka okazja cenow juz sie nie trafi :f

To będę zainteresowany bo planowałem zakup chemii od Nielsena :-bd

Bardzo mni eto cieszy oby tak czesciej :f a ile bedzie mozna zaoszczedzic fiu fiu

Uwierz mi, że mnie również :D

A tak swoją drogą to powiedzcie "świeżemu" o co chodzi z tą Kozą? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy Ją zna ale nikt nie widział- plus oczywiście właściciela- ponoć ponętna

apropos wnioskuję o zmianę 1.postu na czerwcowo-grudniowy spot oraz o :

-program gier i zabaw

-planowane godziny

-najbliższy hotel

-roboczogodzina kozy :D

Mysle ze nie ma co pokazywac Kozy na dzien dzisiejszy bo nei bedzie wiecej pikanteri

-gier brak

-12-nie wiem

- pole namiotowe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komu komu bo idę do domu!!

Panie i panowie zwalnia się miejsce na spotkanie po Kermicie,przepraszam Seba ale Szwecja wzywa..

Szkoda nie mogles tego gupiego wyjazdu do Svensonow przelozyc :mrgreen:

Jeszcze nie mam dokladnej info ale prawdopobnie na spocie bedzie mozna zakupic pady itd z Flexipada ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie mam dokladnej info ale prawdopobnie na spocie bedzie mozna zakupic pady itd z Flexipada ;)

Widzę, że chyba chcecie nas wypłukać z portfeli :lol:

Tak jest do ostatniego grosza a co musze zarabiac na waciki dla kobity,ale ceny Nielsena beda konkurencyjne :f
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy




×
×
  • Dodaj nową pozycję...