Skocz do zawartości

czerwcowo-grudniowo-marcowy Spot w SNB Łódź


SNB SWEDEN

Rekomendowane odpowiedzi


  • Odpowiedzi 583
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tak Sebba, ten sernik to ja to załatwiłem :))

Seba czytuje tylko jedno forum ;) Coś czuję, że ja niedługo do niego dołączę, bo tej drugiej administracji nie podoba się każdy nasz krok. Projekt kubka praktycznie zachwiał równowagą wszechświata, a to przecież tylko kilka kresek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak Sebba, ten sernik to ja to załatwiłem :))

Seba czytuje tylko jedno forum ;) Coś czuję, że ja niedługo do niego dołączę, bo tej drugiej administracji nie podoba się każdy nasz krok. Projekt kubka praktycznie zachwiał równowagą wszechświata, a to przecież tylko kilka kresek :)

I galaktyka C tez padla kuzwa nie kumam tych ludzi :-s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze jest trochę większe zainteresowanie kubeczkami więc możemy zrobić tak:

Kubków można zamówić więcej tylko najpóźniej jutro do 23:00 muszę wiedzieć dokładnie kto i ile by sobie życzył poza tym jednym przewidzianym w ramach wpisowego :)

Koszt dodatkowego Kubka wynosi 11zł

Bym później się nie pomylił to każdy po prostu napisze nie licząc tego jednego obiecanego kubka ile więcej mam dopisać przy Jego/Jej ksywie :)

Mam nadzieję, że nic nie pomieszałem, bo godzina nie sprzyja na takie wywody i kombinacje alpejskie, że wszystko jest jasne i klarowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KA to nie białoruskie forum, to czysta komercha czyli zbijanie hajsu (tyle że nic nie ma nawet normalnego silnika i serwera ot co). ale nie o tym tutaj.

Piotrze, chłopaki czytać mogą, jednak nie mogą nic pisać.

Endi niby zwolnił miejsce po kumplu ale chyba nie do końca? w końcu on miał tylko potwierdzić... ? mogę wysłać PW do Ariego jak coś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawcie samo logo, bez całego logotypu. Już nie będą mogli sie przyczepiać. Zdenerwowali mnie tymi pretensjami. Chcecie zrobić pewny ukłon w strone użytkowników , udostepniajac nam miejsce itp. A oni robią takie larum o glupie logo jak byscie zrobili z :lol: nich rogaczy :twisted: no chyba ,że o czymś nie wiem 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, zdjęcie takie postało pewnie i zostało podmienione, no i Polit dostał warna, co za ludzie ~x(

te a może tak wielka zrzuta krajowa, kilka milionów im przetransferować to się zachłysną i odpuszczą?

myślę że jeszcze ich gryzie to, że miejscówka nie jest partnerem forum KA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, emocje do kieszeni, zachowajmy poziom. Wszyscy wiedzą jak jest, dalsza dyskusja tylko podsyca negatywne emocje. Spot się odbędzie, myślę, że ten incydent w żadnym stopniu nie wpłynął na jego zorganizowanie. Nadgorliwość to bardzo zła cecha, jeśli administracja KA nie wyraziła zgody na użycie logo, trudno. Kubek bez niego dalej będzie bardzo ładny.

Bardzo proszę aby od tej chwili dyskusja toczyła się na temat marcowego spota a nie kwestii KA - ich logo, administracji, zachowania.

Dziękuje i pozdrawiam, Wasz wiecznie uśmiechnięty moderator :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem dobrze, a wyszło jak wyszło. Żeby było jasne - nikt mi nie zabronił użycia loga KA. Żeby było śmieszniej, grafika z kubka to moja robota. Sam narysowałem to logo na podstawie oryginału, ale z innym krojem czcionki, kolorystyką i kształtem auta. Chłopaki strasznie się pogubili w całej sytuacji, więc szybko ukrócili mi możliwość dodawania postów. Szkoda, że rykoszetem dostał też Seba :((

Tak jak napisał JJ - zostawmy temat KA. Projekt kubka będzie inny, Seba namawia pewien fajowy sklep na podesłanie swojego logo B-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie jeszcze info tu i tam o której i pod jakim adresem się spotkamy :)

Łódź, ul. Rewolucji 1905 r. 44

Start o godz 11.00

Polit, ten Twój wpis powinno się tam zacytować teraz #:-s

Z tego co wiem, to spora część użytkowników z naszej listy zarejestrowała się tutaj, więc mają wgląd w sytuację.

Ja bym chętnie swoje podesłał ;)) ;))

Jeżeli zapewnisz jakieś atrakcje, to nie widzę problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy




×
×
  • Dodaj nową pozycję...