Skocz do zawartości

Woski Swissvax


Shymoon

Rekomendowane odpowiedzi


Dobra to ja się przyznam :D :D :D dzisiaj małe testy były sprawdzanie co i jak

Wosk SV Mirage nałożony 13.06. PO 1 myciu szamponem które odbyło się w sobote wieczorem wygląda tak

Maska

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Błotnik żeby widać że już trochę brudne auto

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Filmik:

Maska

iId3DS56ENA

gKIIdSBINNM

Błotnik

iId3DS56ENA

z0DN5RrJ4-A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki uprzejmości jednego miłego moderatora na innym forum o kosmetyce aut, miałem możliwość przetestować na swoim aucie SV Crystal Rock, i przyznam że niszczy każdy inny wosk jaki używałem pod względem wyglądu. A moje auto ma lakier w naprawdę dobrej kondycji. Zymole Destiny i Atlantqiue nie mają szans pod względem wyglądem. Pozatym sama frajda z nakładania jest bardzo duża :)

A CG Cd też bardzo fajny, ale nie tak łatwy jak CR w użyciu, wygląda też te 1-2% gorzej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja napiszę to co już raz napisałem, tylko gdzie indziej ;)

Między poszczególnymi woskami Zymola, czy też Swissvaxa jest 2 procent różnicy w wyglądzie, co daje nam plus/minus 10% procent między najtańszym a najdroższym woskiem w ofercie firmy. Najjaskrawiej widać to w przypadku Zymola: najtańszy Carbon 300 zł, najdroższy Royale 40 000 tys. zł, za co otrzymujemy ± 10% różnicy w wyglądzie

Dla jednej osoby 10% to przepaść, dla drugiej 10% to nic! Więc który wosk wybrać/kupić???!!!

Wnioski każdy wyciąga sam...

Oto moja teoria ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, a skąd taka informacja: jest 2% różnicy? I suma różnic=10%? Chodzi mi o to, czy ktoś to kiedyś zmierzył? Ocena wyglądu jest subiektywna, więc niemierzalna. Chyba, że znasz jakiś parametr mierzalny.

Ciekaw jestem co by powiedzieli znawcy różnic, gdyby dostali do oceny np. masserati Sławka...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, to tylko moja teoria, w której wysunąłem wnioski z czytania internetu i rozmów z maniakami detailingu;-)

edit 07.07.2011.:

Marcin, a skąd taka informacja: jest 2% różnicy? I suma różnic=10%? Chodzi mi o to, czy ktoś to kiedyś zmierzył? Ocena wyglądu jest subiektywna, więc niemierzalna. Chyba, że znasz jakiś parametr mierzalny.

PN-EN ISO 2813:2001 Farby i lakiery -- Oznaczanie połysku zwierciadlanego niemetalicznych powłok lakierowych pod kątem 20 stopni, 60 stopni i 85 stopni. Myślę, że może tę normę/metodę możnaby zastosować;-) Niestety w tym momencie nie mam do niej wglądu, ale za jakiś czas może będę ją miał i wtedy będę mógł coś wiecej powiedzieć;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...