Skocz do zawartości

Nowoczesna technologia


Venom

Rekomendowane odpowiedzi

A więc teraz zajmuję się niżej pokazaną technologią, mam nadzieję że wystarczy mi pomysłów i chęci do realizacji tego co sobie zaplanowałem. Nie napiszę dokładnie co to jest , ani nie potwierdzę jak nawet ktoś zgadnie. Jedyne co mogę powiedzieć to że jest to na prawdę przyszłościowe zagadnienie. Materiał ten ma ciekawą właściwość jaką jest hydrofobowość , proszę zwrócić uwagę na krople wody. Kropelki mają prawie że idealny kształt kulisty. Kąt zwilżania wynosi tutaj około 170 stopni , gdzie kąt zwilżania wody na powłoce Cquartz około 110 stopni. Jest to kolosalna różnica. Będę przeprowadzał więcej ciekawych badań i zapewne podzielę się niektórymi wynikami.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

ao0bFgG_bUY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wszystko ładnie pięknie ale parę pytań i wątpliwości:

-testujesz produkty dostępne już na rynku czy tworzysz je sam? jeżeli rynkowe to co ma na celu anonimowość

-przyszłościowym zagadnieniem nazywasz technologie już istniejące? produkty tego typu dostepne sa na rynku od jakieś czasu- udoskonalasz je osobiście czy jak? bo nie rozumiem tej otoczki tajemnicy

- zajmujesz się na codzień tym? jako kto podchodzisz do technologi? producent-sprzedawca-klient-badacz? i jaka jest twoja rola- hobby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje domysły myślę że zadowolą tylko mnie :) miłoby było jakbyś zamieści info na początku tematu że jest to wyniki programu takeigo i takiego i że zajmujesz się tym na codzień naukowo i przyszłościowo;) wtedy byłoby wszystko jasne dla czytającego!

a i nie odpowiedziałeś na pytanie czy to twoja własna receptura czy udoskonalenie istniejących

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jak z trwałością tej powłoki, 170 stopni to bardzo bardzo dużo. W stanach w połowie roku ma mieć premierę nowy produkt który daję hydrofobowość między 160-175 stopni, firma z wielomilionowym budżetem i badaniami na Uniwersytecie Cincinnati, jeśli tobie da się uzyskać trwałą powłokę z takim kątem.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SJake dla mojego dobra nie powiem co to za materiał :) capricorn zapewne mówisz o preparatach neverwet , próbowałem nie raz się z nimi skontaktować i bez skutku , znajomy z USA dzwonił i coś było że nie mógł nawiązać połączenia. W teorii dobrze znany mi produkt.

A jeszcze zastanawia mnie fakt czemu wszystkie filmiki z vimeo usunęli. Także troszkę to podejrzane jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

capricorn nie wiem skąd masz info , ale ja nareszcie zdołałem się skontaktować z firmą neverwet i dostałem kilka informacji :

"Sorry about that, but we have no sales force and we are still trying to reply to the 900 leads that arrived in one week in November when an unapproved video went viral. The local paper posted it without our blessing and we still don't have a product and likely won't until September."

Więc dobrze przeczuwałem , że jest coś nie tak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dokładnie, nie będzie się brudzić. Takie rzeczy jak kot , aligator, słoń to już nie moja dziedzina badań :P

Zostanie zrzucona jak zacznę mieć z tego jakieś $$$ :D

Jeśli chodzi o trwałość ,to przed nagraniem tego bawiłem się, nagrałem 2 próbki , i poźniej jeszcze się bawiłem więc trwały efekt,chociaż póki co to nie jestem w stanie oszacowac bez dłuższych badań na jak długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dalej przykuty jestem do łóżka ale zrobiłem ot taki jeszcze mały teścik , nałożyłem to na ... płatek kosmetyczny , tym razem dla odmiany kilka zdjęć.

Może to śmieszny dla Was test ale... chodzi mi o mnogość opcji do których może zostać to wykorzystane.

Jeśli ktoś nie widzi tutaj nic nadzwyczajnego to proszę przyjrzeć się jaki kształt ma kropla.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy




×
×
  • Dodaj nową pozycję...