Skocz do zawartości

Mocnościerna pasta, co wybrać?


JJ.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Skończyła mi się Menzerna FG500. Tnie całkiem mocno, ale to jeszcze nie to, potrzebuje czegoś mocniejszego, do pracy z futrem i twardą gąbką. Scholl S03 ze starej linii ostatnio bardzo mnie rozczarował więc jego nie biorę pod uwagę. Pytanie - w co iść? Wziąć nową flaszkę FG500 i nie wymyślać? Czy może spróbować Scholla S2 Orange? A może macie swoje sprawdzone typy? Bardzo proszę o podpowiedzi bo jestem w kropce :-??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dzięki uprzejmości Seby, za jakiś czas będę miał do przetestowania Scholla S2 Orange. Jeśli ktoś podrzuci mi próbkę FC+, zrobię porównanie na masce jakiegoś VAG-a: S2 Orange, S03, FC+, FG500. To powinno chociaż trochę rozjaśnić sytuację..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JJ'q chętnie byśmy podrzucili tester: http://www.pielegnowacauto.pl/materialy-polerskie/pasty-polerskie/mocno-i-srednio-scierne/pasta-bardzo-mocno-scierna-presta-super-cut-compound.html tylko ostrożnie z tą Prestą ;) Zgodnie z adnotacją na naszej stronie "UWAGA! Produkt przeznaczony dla profesjonalistów, wymagający doświadczenia w polerowaniu!" Jeżeli jesteś chętny do dorzucenia tej pasty do testu to powiedz- podeślemy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dystrybutor sie nie popisal, a szkoda.

No właśnie o tych produktach to ani widu ani słychu ;) ostatnio szampon Presta Sudzz nam się udało trochę nagłośnić. To samo jest z KochChemie- świetne produkty ale bez marketingowego szumu no i niestety ludzie boją się nowości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola tu to mozna by bylo pisac na 100 stron, jak nie modne to nie kupuja. Pozniej wystarczy ze jakis Dalton pokaze ze uzywa i okazuje sie najlepszym produktem na swiecie....

Dokładnie. Temat rzeka.

P.S. szamponu nie probowalem

W tym przedziale cenowym ciężko jest znaleźć coś lepszego, bo za galon trzeba zapłacić 59,90 zł ;) Oczywiście pojawiły się już zarzuty, że na pewno nie jest dobry, bo za tani i podobno zymole zjada ;) wychodzimy z założenia, że dobry produkt sam się obroni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...