Skocz do zawartości

Spot "pobytowy" u fonnesa


fonnes

Rekomendowane odpowiedzi


  • Odpowiedzi 285
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ale te meble kuchenne to poważna pomyłka x_x

Tiaaa.... to jest kuchnia ogólnie dostępna dla gości, miałem tam władować meble "na wymiar" za $$$$$$ ???? :roll:

Wolę te co są wymienić na następny badziew za 1500 zł za kilka lat, jak naPYKani goście je zdewastują ;)

Może nie jest elegancko i szałowo, ale ekonomicznie $-) i, co najważniejsze, spełniają swoje zadanie :u

To samo dotyczy np. wykładzin dywanowych w pokojach. Co 2 lata pranie, a co 6-7 lat wymiana na nowe (tanie!!!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak to już się w polsce utarło że z klienta cza zedrzeć na maxa a zainwestować minimum :lol: no ale chyba wszyscy już się do tego przyzwyczailiśmy :D

co do mebli to wymiana frontów z tego bodziowego mdfu na płytę meblową w fajnym kolorze rozświetliłaby kuchnie :u i też nie drogo 8-}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak to już się w polsce utarło że z klienta cza zedrzeć na maxa a zainwestować minimum :lol: no ale chyba wszyscy już się do tego przyzwyczailiśmy :D

co do mebli to wymiana frontów z tego bodziowego mdfu na płytę meblową w fajnym kolorze rozświetliłaby kuchnie :u i też nie drogo 8-}

Nie przesadzaj... pokoje u Mirka nie są ***** hotelem w Sharm el Sheikh, ale jest naprawdę ładnie i totalnie detailingowo! Czyściutki każdy kąt ;)

A czapianie się frontów w kuchni dla wszystkich wczasowiczów to chyba lekka przesada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak to już się w polsce utarło że z klienta cza zedrzeć na maxa a zainwestować minimum :lol:

Niestety polscy klienci wynajmujący, nawet tanie, pokoje też nie dorośli jeszcze do pewnych standardów i zachowań :cry:

Gdyby kultura i poszanowanie cudzej własności byłby inne to i standard też byłby wyższy.

Tak więc ten medal, jak każdy, ma swoje dwie strony :-??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ są na forum wredne podpuchy :D i konkretne pytania

odnośnie ewentualnej powtórki spotu pobytowego 'U fonnesa"

mam niezobowiązujące pytanie do wszystkich mających zamiar uczestniczyć.

Żeby było "tanio" ;) i bez konfliktów proponuję terminy:

- pierwszy tydzień lipca 01.07-07.07. 2013

- lub druga połowa sierpnia... powiedzmy od 15-16.08 tj. czwartek/piątek.

Oczywiście terminy są orientacyjne jak ktoś będzie chciał przyjechać wcześniej (Damięcki liczę na Was :ymhug: ) to nie ma sprawy.

Generalnie istotą spota jest lekko przedłużony weekend, dyskusje o detailingu no i... PYK-anie "on line" ;)

Jestem otwarty na wszelkie sugestie %-( x_x .......... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dziś mogę powiedzieć że będe w pierwszym z podanych terminów

Jeszcze nie wiem dokładnie z kim, ale 'ekipa' większe niż w tym roku

lecisz przez łódź? :-bd

ale zona jak byla pierwszym razem e Gdansku to w kurtce na plazy siedziala

rozgrzejemy \:D/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ są na forum wredne podpuchy :D i konkretne pytania

odnośnie ewentualnej powtórki spotu pobytowego 'U fonnesa"

mam niezobowiązujące pytanie do wszystkich mających zamiar uczestniczyć.

Żeby było "tanio" ;) i bez konfliktów proponuję terminy:

- pierwszy tydzień lipca 01.07-07.07. 2013

- lub druga połowa sierpnia... powiedzmy od 15-16.08 tj. czwartek/piątek.

(Damięcki liczę na Was :ymhug: )

Jestem otwarty na wszelkie sugestie %-( x_x .......... :lol:

Patrz Minetoo Nas nie zaprosil :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy




×
×
  • Dodaj nową pozycję...