Skocz do zawartości

Spot "pobytowy" u fonnesa


fonnes

Rekomendowane odpowiedzi


  • Odpowiedzi 285
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Damięccy tyż w haupie już browara obalajo :u do wrocławia 420km=~7h z postojem w Macu, z wrocławia do domu 220km = 1,5h z szybkim tankowaniem :lol: oto Polska właśnie

Co do pobytu- dziękuję wszystkim za miłe przyjęcie z Sebą i Mirkiem najwięcej czasu spędziłem ale Minetoo i reszta też jak najbardziej pozytyw :u

to do zobaczenia za rok =)) :ymdevil: rezerwację zrobię jak u Mirka się poukłada :u

PS. Lokum tak jak Seba wspominał cycuś glancuś :f

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieliczka już w domu :u

Zgubiliśmy się w Łodzi (co z tym miastem jest nie tak? :lol: ) ale Zybercik dowiózł Nas cało nawet jeżdżąc na bombie pod prąd :lol:

Dziękuję raz jeszcze Mirkowi za wspaniałą atmosferę i całokształt a ekipie za doborowe towarzystwo :u

Wyniesiono PYK na "next level" :D

Szkoda że wszystko co miłe szybko się kończy ale Mirek już pewnie zauważył że wpadł jak Sebba ze swoimi spotami czyli....

Za rok obecny :D

:ymhug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieliczka już w domu :u

Dzięki za pochwały :oops:

Mówiąc szczerze, trochę się o Was martwiłem, ale cieszę się że podróż wyszła OK :u

Zgubiliśmy się w Łodzi (co z tym miastem jest nie tak? :lol: )

Jakiś czas temu miałem to samo ~x( :-??

Nie słuchać navi [-x , nie patrzeć na oznakowanie x_x , jechać na czuja :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa krakowska przemierza Włocławek.

I jak zawieszenie całe? 8-}
Tak, bo jechaliśmy samochodem kolegi, tzn. na rowerze.

Podróż pełna przygód, mamy pamiątkowe zdjęcie z Koszalina, poszedłem w Łodzi pod prąd ("a mogłem zabić" :lol: ), potem kazano mi jechać 100 km na rezerwie... ehh, to nie była moja noc. Podobno mam zostać kierowcą naczelnym w jeździe po Łodzi =))

Dobrze że wszyscy w domkach. Za rok (jeśli będzie możliwość) jestem na powtórce, ale już swoim samochodem :D

Pokoje, okolica, towarzystwo jak najbardziej ok. Polecam :u

PS. Nie chce jeździć już cudzym autem... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białystok dobił do domku wczoraj w okolicach 23, w pociągu tłumy straszne, ludzie do Olsztyna potrafili jechać stojąc w korytarzu :shock:

Chciałem gorąco podziękować za możliwość spotkania się z Wami, jesteście tak przesympatyczni, serdeczni i otwarci, że ten spocik na długo pozostanie w mojej pamięci. Z miejsca wielki ukłon dla Mirka za gościnę i pokoje, tak czystych i zadbanych kwater jeszcze nie widziałem, coś niesamowitego :u

Wyniesiono PYK na "next level"

+1 :u

Drugiego takiego forum nie znam :ymhug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy pamiątkowe zdjęcie z Koszalina,

Wrzucisz skan na forum??? =))
Jak Arek podrzuci to oczywiście :lol:

Zybercik gdzie wjechałeś? Zakładam się że jadąc ze Zgierza w stronę centrum, koło Parku Julianowskiego/kościoła na Zgierskiej róg Biegańskiego? :evil:

Uuu... nie wiem. Droga trzy pasmowa idąca w prawo i przecinająca torowisko. Ja poszedłem prosto :?

PS. Sprawdziłem w guglach. Tutaj dokładnie: https://maps.google.pl/maps?q=biega%C5%84skiego,+%C5%81%C3%B3d%C5%BA&hl=pl&ie=UTF8&ll=51.800229,19.442453&spn=0.001012,0.002411&sll=51.823153,19.441166&sspn=0.064722,0.154324&hq=biega%C5%84skiego,+%C5%81%C3%B3d%C5%BA&t=h&z=19&layer=c&cbll=51.800264,19.442407&panoid=jEN5kqK49Tk84scGpzKqXA&cbp=12,177.7,,0,12.41 Nie jestem pierwszy? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy




×
×
  • Dodaj nową pozycję...