Skocz do zawartości

Sonax Brilliant Shine


tfelek

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem juz :lol:

Nie ma problemu jak kto chetny to zapraszam z pustą puszką albo słoikiem po majonezie to rozlejemy

A na prawde to zadzwoniłem na szybko do przedstawiciela,który handluje Atasem i Sonaxem i do duzego zamówienia (cięzkiej chemii) zrobił mi cenę taką za 5l tego sonaxa.

Zamawiał będe gdzieś pod koniec lutego

Cena 109 zł pewnie jest ceną netto bo oni tylko takimi operuja i nie wiem czy przy samym tylko sonaxie da się ja utrzymac ;)

Ale tym co będe miał podziele sie jak kto chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Fajnie, fajnie Kuba, ale Field Glaze to nie jest QD do poprawienia kropelek a jedynie do odświeżenia Zymol-ków. FD nie zniekształca prawdziwego stanu wosku i na pewno nie wpływa na jego trwałość. A co robi Sonax w dłuższym czasie z woskiem naturalnym? ;) Dowiemy się za parę miesięcy testowania :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, fajnie Kuba, ale Field Glaze to nie jest QD do poprawienia kropelek a jedynie do odświeżenia Zymol-ków. FD nie zniekształca prawdziwego stanu wosku i na pewno nie wpływa na jego trwałość. A co robi Sonax w dłuższym czasie z woskiem naturalnym? ;) Dowiemy się za parę miesięcy testowania :D.

Fakt,ale wiesz,o co mi chodziło ;)

Na zimę ten Sonax to pasuje jak siemasz.

Następny test jak będę w stanie to wrzucę jakiegoś naturala,po tygodniu czy dwóch pół maski fg,a drugie pół Sonaxem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się tylko, czy Sonax projektując ten produkt miał takie założenie, żeby zrobić coś tak... co by nie mówić, niezwykłego, a może to wyszło tak przez przypadek? ;). I czy wiedzą o tym w samym Sonax-ie? :D

Co do śliskości, to jak nałożyłem go na umytą maskę bez LSP- faktycznie było tępo, ale jak dałem go na Shielda na swoim aucie- był bardzo gładki, na pewno nie taki tępy- był śliski tak jak i wosk- nie było tylko zwiększenia się tej śliskości ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się tylko, czy Sonax projektując ten produkt miał takie założenie, żeby zrobić coś tak... co by nie mówić, niezwykłego, a może to wyszło tak przez przypadek? ;). I czy wiedzą o tym w samym Sonax-ie? :D

o to się nie bój się ;)

Marcin, czy możemy zrobić krakowski zakup grupowy z odbiorem u Ciebie? Szczerze mów, jak Ci się nie chce to nie będziemy zawracać głowy! Jeżeli tak (albo i nie) to już uciekam z OT, PRZEPRASZAM Mr Mod :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiemy się za parę miesięcy testowania :D.

myślę że znacznie wcześniej :D

ale jeśli się okaże że jest bezpieczny dla wosków naturalnych to będzie znaczyło że mamy do czynienia z cudem i wszystkie posiadane QD będziemy mogli wywalić do kosza - król będzie tylko jeden...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy




×
×
  • Dodaj nową pozycję...