Skocz do zawartości

Pytania newbie'sów ;)


LoOkas

Rekomendowane odpowiedzi


ja szczoteczką do zębów czyszczę :D średnie obroty z zakresu i heya! 3M używałem- na temat rzepu nie dam złego słowa powiedzieć tak jak i na temat gąbki tak trafiłem- były to moje pierwsze pady teraz mam z MSa i bolla - MS finish denerwuje mnie rzepem- za mocno trzyma przy odklejaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim, można na Was liczyć :u będzie ktoś w Krakowie to stawiam piwo :f

JJ. - nie pali mi się, zamówienie będę robił dopiero za tydzień-dwa bo monetę muszę zebrać :D chętnie poczekam na test!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MS finish denerwuje mnie rzepem- za mocno trzyma przy odklejaniu

a przy jakim BP? bo mi przy tarczy MS (do rotacji) nie sprawiają żadnych problemów

za to na BP tym standardowym, który jest przy DASie obydwa się rozkleiły, a rzep od BP trzymał niemiłosiernie mocno (a rozkleiły się również przez przegrzanie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałam kilka recenzji. Chyba bliżej mu (ProP 2) do SSRów niż do cleanera PP.

A po cytacie, tym bardziej nie rozumiem opisu produktu

Poorboy's Pro Polish 2 (...) Nowa mocniejsza wersja słynnego Professional Polish

lub

Poorboy's Pro Polish 2 (...) Ulepszona wersja cleaner'a Profesional Polish

tak się tylko zastanawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że opisy w sklepach trzeba czytać z dystansem. I czasami lepsze, lub inaczej - dopełniające, są spostrzeżenia użytkowników.

W każdym razie jeśli PP nie jest ścierny a ProP 2 ścierny (to obserwacje osób, które testowały produkty), to (IMO) nijak ma się do tego opis w sklepach, że ProP 2 to ulepszona wersja, bo są to dwa różne typy produktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście planuje pranie z uzyciem odkurzacza ekstrakcyjnego :D . Czytałem troche na forach i generalnie wiekszość stosuje taki schemat:

1. Praspray

2. Szczotkowanie

3. Odczekać 15 min

4. Szczotkować jeszcze raz

5. Odkurzacz ekstrakcyjny z proszkiem

6. Suczenie

A ja bym chciał zastosować takie coś

1. Spryskać Nielsenem NLF

2. Szczotkowanie

3. Odczekać 15 min

4. Szczotkowanie ponowne

5. Odkurzacz ekstakcyjny ale z samą wodą bez proszku

6. Suszenie

I wlasnie nie wiem czy to wypali czy kupować proszek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam NLF spokojnie wypierze tapicerkę.

Ja robię prespray z NLF. Szczotkowanie. Odkurzacz ekstrakcyjny z roztworem NLF. Odkurzacz ekstrakcyjny z samą wodą żeby wypłukać. Suszenie.

Tu np. efekty na Alfie:

http://www.detailingclub.pl/viewtopic.php?f=11&t=1100

Dołączona grafika

Dołączona grafika

i w temacie o NLF też jest parę różnych fotek z prania:

http://www.detailingclub.pl/viewtopic.php?f=15&t=27

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...