Skocz do zawartości

AutoGlym Super Resin Polish


umberto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pewnie nie musze wielce sie rozwijać na temat produktu który tu przedstawiam bo napewno wielu z was z nim pracowało i zna jego rewelacyjne zalety. Super Resin Polish od AutoGlyma to jeden z moich ulubionych gadgetów świetnie wyciąga głebie koloru oraz znakomicie radzi sobie jako produkt wykańczający.

Można go nakładać ręcznie, ale na maszynie są lepsze efekty gdy lekko podgrzejemy produkt, od razu widać różnice, gorąco polecam ;)

Dołączona grafika

no i po:

Dołączona grafika

Do usuniecia widocznych rys jednak sam SRP nie da rady jako pierwszy poszedł BodyShop 03,

a póżniej dopiero SRP na miękkim padzie zrobił swoje.

Co sądzicie o tym produkcie? I czy znacie może podobne od innych producentów?

Pozdrawiam Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moje ukochane (jak narazie) combo to AG SRP + FK #1000p i raz na jakiś czas Duragloss Aquawax #951 - na moim srebrnym wygląda rewelacyjnie.

Evo zgadzam się, że przy aplikacji ręcznej to rewelacyjny produkt, ale do maszynowej również. Śmiało można go używać jako pasty wykończeniowej zarówno na PP i FP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje ukochane (jak narazie) combo to AG SRP + FK #1000p i raz na jakiś czas Duragloss Aquawax #951 - na moim srebrnym wygląda rewelacyjnie.

Evo zgadzam się, że przy aplikacji ręcznej to rewelacyjny produkt, ale do maszynowej również. Śmiało można go używać jako pasty wykończeniowej zarówno na PP i FP.

Muszę u siebie spróbować tej kombinacji... Zobaczymy może nawet zrobie mały test AG SRP vs. PB WD... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I czy znacie może podobne od innych producentów?

No właśnie, podłączę się do tego pytania: Czy LG Nielsena, Dodo NFS i opisywany AG SRP to podobe pordukty???

Podobny w działaniu do SRP jest DB Diamond Cut.

Ładnie szybko nabłyszcza i maskuje niedoskonałości do tego nie brudzi plastików i uszczelek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ponieważ ja nie byłem taki mega zachwycony SRP, to zadań kilka pytań...

1) Jakim aplikatorem nakładacie produkt?

2) Czy czekacie chwilkę aż pozostała mgiełka wyschnie?

3) Jeżeli chcecie nałożyć SRP lub DJ LP maszyną i macie do dyspozycji rotację i orbitkę, to którą wybierzecie i na jakim padzie?

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

! Ile za to dałeś?

Tylko kwestia taka na co komu tyle SRP, skoro większość użytkowników prędzej czy później zrobi korekte lakieru, a wtedy taka ilość SRP będzie się marnowała ;)

Za duża puche jakieś 35euro (cena bez vatu, od przedstawiciela AutoGlym'a, nie sklepowa)

A jeśli chodzi o lakier po korekcie, to kto powiedział że nie można stosować SRP po renowacji lakieru, np przed woskiem?

No chyba że sie myle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe w takim razie, czy cleaner->SRP->wosk ma sens? Chyba tylko jako filler do rys?

Z tego co Mariusz

Gdybym miał srp a nie miał cleanera, to położyłbym wosk po srp. ;) Na luzie.

i Evo

Do pracy ręcznej brałbym SRP, do maszynowej LP.

piszą wynika że nie do końca jest potrzebny cleaner bo to jest AIO... Przynajmniej tak zrozumiałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srp jest jak dla mnie super :) i na maszyne sie jak najbardziej nadaje, ja jak robilem kumplom auto, to zeby nie robic korekcji lakieru to szło na wełniaku srp, pozniej na finishu i ładnie to wygladało, jak gdzies były grubsze rysy to inna pasta scierna sie wyprowadzało i efekt był sweitny :-)

a przeciez nie robisz co roku pełnej korekty lakieru bo przeciez w koncu podkład sie zaliczy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin,

SRP jest dosyć wydajny. Trudno powiedzieć ile wychodzi na jedno

auto - zależy od wielkości auta.

Jak pad się już nasączy preparatem to dokładasz, co jakiś czas, już tylko

niewielka kroplę. Jeżeli nawalisz zbyt dużo, to nie poprawia to efektu maskowania

rysek, a jedynie powoduje pylenie przy polerowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy · zDetailingowani.pl - blog o detailingu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...