Jump to content

Poorboy's Natty's Paste Wax Red


JJ.

Recommended Posts

Cześć.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Wosk kupiony już jakiś czas temu. Że niby edycja limitowana i może zabraknąć. No i wziąłem na zaś, bo ludzie chwalili a i mi bardziej podszedł aniżeli Blue czy normalny :)

Wczoraj miałem okazję użyć go po raz pierwszy. No i powiem, że nie miałem jeszcze przyjemności pracować z takim woskiem. Polerowanie po to poprostu bajka. Nie trzeba się męczyć, schodzi po jednym ruchu MF. Nadaję lakierowi przyjemnego poślizgu. Bezpieczny dla plastików i elementów gumowych. A pachnie tak ładnie, że aż chcę się pracować.. :D

Co do trwałości i efektów w słońcu - nie wypowiem się niestety :(

Dołączona grafika

Link to comment
Share on other sites


mi bardziej podszedł aniżeli Blue

co o tym przesądziło?

Wiesz, że ciężko stwierdzić? Może jego ograniczona ilość, może kolor, może ten boski zapach, nie wiem.. :) Tak czy inaczej nie żałuję zakupu. Kultura pracy na wysokim poziomie a śliskość jakiej dostaje lakier nieziemska :)

Link to comment
Share on other sites

Jędrzej, właśnie od Poorboy's Natty's Paste Wax Red w tym sezonie zaczęła się moja kariera woskowania. Przepiękny zapach, miękki wosk, bardzo łatwa aplikacja i polerowanie, dobry/bardzo dobry wygląd mojego auta. Nie brudzi plastików itp. Bardzo przyjemny wyrób. Aplikowałem równolegle/jednocześnie z SONAX Xtreme Wax 1 full protect, który był bardzo ciężki do wypolerowania, a plastiki mam białe do dziś :mrgreen: Natty's to zupełnie inna bajka, możesz zrobić całe auto i wypolerować na końcu i nie ma żadnego problemu. Taka moja opinia o tym wosku ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Create New...