Skocz do zawartości

Nielsen Brillance


mar_1981

Rekomendowane odpowiedzi

W sobotę z racji tego że miałem trochę wolnego ogarnąłem auto i założyłem Nielsena na opony.

Nie jest to żaden test (zbyt mało wiem i zbyt mało doświadczenia mam żeby się wymądrzać ;) )

Jest to mój pierwszy preparat do opon więc mam zero porównania.

Za 30 zł dostajemy 1 litr płynu (dla mnie super), który pachnie chemicznie ale pracując na świeżym powietrzu nie było to drażniące. Konsystencja - jak woda. Rozprowadzałem środek pędzelkiem i wiem że wyszło mi za dużo na oponę - można było nałożyć mniej, a po drugie mogłem po jakimś czasie przetrzeć szmatką oponę żeby zebrać nadmiar.

W sobotę i niedzielę jak jeździłem było słonecznie i opona wyglądała naprawdę świetnie. Przynajmniej dla mnie - wyglądała jakbym dopiero ją kupił i założyć na felgę. Druga sprawa że opony mają ok. pół roku.

Zaznaczam że dojazd do garażu ok. 100 m mam po piaszczystej drodze która na pewno pomaga w trwałości środka.

Nie mam zdjęcia z soboty czyli dnia kiedy nałożyłem.To są dzisiejsze po przejechaniu ok. 100km:

1. Przed deszczem:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

2. Po przejechaniu 20 km z pracy do domu w deszczu (w chwili jazdy nie było dużego deszczu ale jezdnia była mokra)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Przepraszam za jakość zdjęć le jutro wezmę aparat do pracy i zrobię lepsze. Będę obserwował i napiszę jak długo środek siedział na oponie.

Nie piszę żadnych wniosków bo powtarzam że jest to mój pierwszy środek do opon i nie mam porównania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Najlepsze było jak w poniedziałek podszedł do mnie jeden z pracowników i wystrzelił: "ja też kiedyś zrobiłem sobie tak opony ale żona mnie opie.... że jej oliwkę zużyłem" :shock: :lol: No cóż cel uświęca środki a Polak potrafi 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki nie przelecisz w trasie trochę km w konkretnym deszczu to będzie na oponach, wiem z własnego doświadczenia. Ostatnie 2tygodnie w trasie ciągle sucho to opony nadal ładnie wyglądają, oczywiście troszkę blask mniejszy niż po nałożeniu ale jestem bardzo zadowolony. I mycie też nie przeszkadza zbytnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin test długo dystansowy zrobię 11 listopada jak będę jechał z Bydgoszczy do Pionek (k. Radomia) na kilka dni. Zrobię tak jak zawsze ponad 1 tyś. km w takim wypadzie i będzie już pewnie dużo gorsza pogoda i będę miał założone inne opony więc wtedy opiszę może.

Biały narazie testuje i się uczę. Nie miałem aplikatora, o gąbce kuchennej nie pomyślałem a akurat był pędzelek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin no ja nałożyłem 3października od tego po suchym zrobiłem ok 1200km, pon-pt codziennie po 80km w trasie i się trzyma :D. Zobaczymy jak twoje będzie wyglądać. Mogę później fotki zrobić i wrzucić jakby ktoś był ciekawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem grubszy zmywak kuchenny i spróbowałem nałożyć brillance, efekt jest bardzo zadowalający i nawet chyba mniej się zużywa niż przy pędzelku, nałożone równomiernie i cała czarna powierzchnia jest. Fakt ze po 2kompletach opon, gąbka już zaczyna się trochę strzępić, ale zmywaki tanie są i warte efektu jaki dały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Administrator

Briliance jest przede wszystkim do aplikacji ręcznej do uszczelek jest zdecydowanie lepszy aniżeli choice ten może być stosowany w wnętrzu pojazdu oraz jako dressing w komorze wystarczy dobrze spryskać on sobie zaschnie i nie pozostawia zacieków itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

podoba mi się twoje zaangażowanie , serio :u , ale pędzelek mógłbyś sobie sprawić większy a nie od plakatówek bo się zarypiesz ;)

mam ten środek i sobie bardzo chwalę , obok Duragloss New Look Tire & Rubber Dressing moje ulubione , bo lubię mat/półmat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...