Skocz do zawartości

Nielsen Brillance


mar_1981

Rekomendowane odpowiedzi


Czy brillance zżera triggery?

Mi np. po przelaniu do buteleczki po testerze Poorboys po roku trzymania atomizer nie chodzi już tak jak na początku. Po odkręceniu o-ring się troszkę rozlazł.

Nie mowie że nie można, tylko lepiej przelać do lepszego jakościowego atomizera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damianese napisał(a):po prostu po co dawać brillance'a do atomizera?A po co przelewać wódkę do kieliszków jak można pić z gwinta ?

nie- to bardziej porównanie po co pić z gwinta skoro można walić z atomizera =)) - zraszać sobie twarz

ja tak nie pije i wydaje mi się że Ty Dandi też nie :P

Ja wole mieć w atomizerze, psik 2-3razy na aplikator i smaruje oponę.

A przelewać do kubeczka, potem zlewać, myć - za dużo roboty ;)

PS. Tak jak Marcin napisał, koniec tematu 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JJ, nie unoś się tak, złość piękności szkodzi, a Ty nie masz czym szarżować (sorry, taki żarcik, nie mogłem się powstrzymać) ;)

Jeśli chodzi o popularne ostatnio buteleczki PET to w 100ml Brillance zabił mi atomizerek(taki na 20mm) na śmierć, w 250ml nadszarpnął trochę triggera (tego na 24mm) przez co psika trochę słabiej, ale po jakichś paru mieciącach nadal żyje

a co do wygody użytkowania, to ja osobiście też wolę psikać sobie z atomizerka na pędzelek i nim nakładać Brillance'a na oponki :u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psikanie ma swoje wady, jeżeli ktoś psika na gąbkę to spoko tylko równie dobrze można przelać z butelki, jeśli ktoś psika bezpośrednio na oponę to nie ma szans by nie zahaczyć o felgę. Ja osobiście nauczyłem się od Moni, od dłużeszego czasu używam jednega pada z Megsa którego po zabiegu zamykam w woreczku, przez co nie musze za każdym razem nasączać gąbki i marnować brillanca.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Brillance latwo i wygodnie naklada sie pedzelkiem. Zawsze tak robie, ze nakładam pedzlem a jak skoncze ostatnia opone to pierwsza przecieram zmywakiem kuchennym zeby zebrac nadmiar produktu. Efekt utrzymuje sie wtedy znacznie dluzej niz po aplikacji tylko samym pedzlem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...