Jump to content

Wygląd forum-propozycje


Recommended Posts


  • Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Administrator

Jestem bardzo za tylko trzeba ogarnąć fotki "komercyjne" do których będziemy mogli kupić prawa autorskie pewnie i tak nikt by się nie przyczepił ale lepiej nie szukać kłopotów ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Mamy jeszcze taki maly problem wiadomo tych nowych co sie nie przywitaja upominamy , przypominamy grzecznie nie chca sie przywitac to robimy papa, ale dylemat z takimi co sie przywitali jeden post i cisza nie sa aktywni po 3 miechcach papa?????? Jak myslicie?

Jestem tu od nie dawna, więc wypowiem się grzecznościowo, ponieważ nie jestem odpowiednią osobą żeby robić jakiekolwiek sugestie.

Niedawno przerabialiśmy to na innym forum: liczba zalogowanych podeszła pod 2000 a piszących było z 200-300 osób. Na końcu długiej długiej dyskusji staneło na 6 miechach, ale osobiście 3 wydają mi się bardziej trafnym wyborem.

Link to comment
Share on other sites

I może jeszcze czytanie myśli :?: :lol:

Zobaczę czy się da. pamiętajcie, że jestem tylko moderatorem :lol: Lecimy z pilotem po kursie na symulatorze tylko :lol:

Da się włączyć :) Jestem Administratorem i Moderatorem na innych forach :) Moderator nie może włączyć niektórych funkcji ale Admin jak najbardziej :) :P

Link to comment
Share on other sites

Regulamin jasno to określa. Nie pisze nic trzy miesiące po rejestracji to też adios. samo logowanie to komu służy?.

Regulamin twierdzi

Konta nieużywane przez okres 3 miesięcy będą usuwane.

Proponuje sprecyzować co to oznacza, bo ja twierdze że skoro użyłem loginu i hasła by dostać się do forum to chyba użyłem swojego konta.

Co do usuwania kont po 3 miesiącach nie pisania? Hmm, może nie powinienem się wypowiadać w tym temacie bo jak widać (po moich postach) nie uczestniczę aktywnie (czyli pisząc) w życiu forum (Mimo że co najmniej dwa razy dziennie staram się tu zaglądać).

Po pierwsze, może jestem staroświecki, ale jeszcze z usenetu wyniosłem pewien zwyczaj. Jeśli zapisuje się na grupę\forum, które traktuje o zagadnieniu o którym mam nikłą wiedzę, to co najmniej pół roku staram się obserwować to forum biernie, zanim zabiorę głos. (Chyba, że na forum wcześniej nie poruszano danego zagadnienia, to skromnie mogę zadać pytanie).

Po drugie. Czy jak co tydzień w Hyde-Parku będę pisał ten sam post "Cześć, ale dziś fajna pogoda", bądź też coś w stylu " Zgadzam się z przedmówcą" w każdym wątku, to mam spokój i 3 miesięczny limit mi nie straszny?. Sorki, za sarkastyczny ton powyżej, ale przez te 15 parę lat korzystania z netu różne rzeczy się widziało.

Uważam, że na forum takim jak te, najważniejsza jest merytoryczna zawartość. A pozostała otoczka, Hyde Park, aspekty towarzyskie rozwijają nie jako obok głównego nurtu i stanowią te kilka procent, które podnoszą atrakcyjność forum dla jego użytkowników.

Co do układu forum, uważam że teraz ilość kategorii jest ok.

Pamiętam, jeden nieudany projekt, gdzie gwoździem do trumny była ilość kategorii na głównej stronie forum (3 strony przewijania kategorii stanowiły dla większość barierę nie do przebicia) .

Nie idźmy tą drogą:)

Pozdrawiam serdecznie,

zarówno piszących aktywnie (wielkie dzięki), jak też czytających biernie to forum.

Sławek Turek

Link to comment
Share on other sites

Ok. Ale muszę przyznać ,że teraz strasznie przyjemnie się czyta - poprzedni strasznie męczył me oczy i czytałem tylko tematy które mnie bardzo interesowały. Teraz to czysta przyjemność.

Warto też ,żeby pomyśleć nad datą w formacie dzisiaj/wczoraj.

Strasznie mi sie podoba ze Kabul sie rozwinal na tym forum jakos mnie sie wydawowywalo iz nas nie lubi :oops:

Dlaczego? Przecież jestem z wami od początku jako jeden z pierwszych userów. Może nie często wypowiadam się w hyde parku ale na forum jestem bardzo często i bardzo je lubię jak i userów. Nigdy nie ukrywałem ,że czegoś nie lubię ale tylko w związku z innym forum.

To bardzo sie ciesze :)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy
×
×
  • Create New...