Skocz do zawartości

Felgi fordowskie po trzech zimach - cd 1.


marctwain

Rekomendowane odpowiedzi


Mariusz, będziesz gdzieś w okolicy a nie skończyłeś felg jeszcze to wpadnij. Odlałbym trochę z dużych baniek.

Niebawem produkty będą dostępne w małych opakowaniach wiec roześlemy trochę testerów.

DB Alloy Wheel SF

DB Alloy wheel Gel

DB Alloy wheel HD

Oraz Tar and Glue.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Po zakończeniu połączę wątki w jeden, teraz dla wygody oglądania (sporo zdjęć) będzie osobno.

Druga odsłona przywracania felg, praktycznie od nowości nie domytych (3 lata). Tym razem prawa przednia.

Trochę inaczej podszedłem do tej felgi. Różnica - użyłem myjki ciśnieniowej.

Tak wyglądał pacjent przed operacją (są uszkodzenia mechaniczne lakieru na zewnątrz i wewnątrz felgi):

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Na pierwszy ogień: Nielsen NAAC w stężeniu 1:3 Czas działania oprysku 8 minut, następnie myjka, bez żadnego szorowania.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Następnie użyłem Poorboys Spay and rinse, nałożony pędzelkiem i pozostawiony na 5-6 minut. W cieniu. potem myjka.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Po myjce:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Kolejny “pracerz” Nielsen Tar and glue remover nałożony pędzelkiem i pozostawiony tez na kilka minut. I myjka.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Jak widać, nie wszystko schodzi samo, bez użycia szczotki, szmatki czy pędzelka.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Myjka przyspiesza proces ale nie gwarantuje sukcesu. Więc wziąłem się do roboty ze szczotka znaną z poprzedniej relacji, pędzelkiem i szmatką. Wspomagałem się PB S+R i T+G removerem. PLAK Czysty silnik też dawał radę (tak sobie psiknąłem). Potem glinka. I na koniec detailer FK róż. Na oponę Nielsen Brillance (chyba mój ulubiony).

Efekt prawie dwóch godzin pracy:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

One mi się przyglądały spod okna:

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...