Skocz do zawartości

Kosmetyki mariost-a


mariost

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Moje tylko Finale i Cherry - to drugie to "wina" :D takiego jednego co osobiście mi chwalił (szakal ;) ) i takiego drugiego (minetoo ;) ) co pokazuje "jakieś" odpicowane Laguny - co sie w jedne niedziele sprzedają :)) - a w ogóle nie miałem Cherry w planach, ale przyda sie bo nie mam glaze-u :u

...reszta to zakupy dla kolegi - ale nie omieszkam se plasterek Nattysa na kromke odkroić :D i wpiernicze z tym jogurtem wiśniowym :))

http://desmond.imageshack.us/Himg100/scaled.php?server=100&filename=zdjcie0093u.jpg&res=landing

PS. właśnie zauważyłem (paczke żona odbierała), że przyszedł Polish zamiast Compound - trza bedzie wymienić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Inwentaryzacja :D :

Uzupełniłem stany piwniczne i postanowiłem remanent zrobić bo już sam nie wiedziałem gdzie, czego, ile. Kupa wysłużonych małych i dużych padów oraz BP, wiadra, myjka B&D z dopasowanym wężem Karcher do pianownicy PA i odkurzacz, pasty 3M i jakieś tam różności - walają się gdzieś w domu rodzinnym w garażu. Ja sprzątnąłem piwnice u siebie w mieszkaniu:

Na początek bańki do targania wody na bezdotyk i łopata na zimę do odśnieżania foki już przygotowana :D :

Dołączona grafika

Burdelik delikatny :D :

Dołączona grafika

Wiadomo, że żeby coś czasem porządnie umyć to trzeba to najpierw rozkręcić :

Dołączona grafika

W tym uniformie na bezdotyku wyglądam zapewne jak bałwan [rotfl] ale za to mogę myć w garniaku :

Dołączona grafika

Nawet takie cudo z Lidla jeszcze z czasów Tempo i Plaka wyniuchałem...drze lakier aż do kości [rotfl]:

Dołączona grafika

Maszynka i jakieś pady, filce, futra, BP, papiery, halogen itd. :

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Pędzle, szczoty, jakieś aplikatory, rękawice ... :

Dołączona grafika

...spakowane to to w taką torbę poręczną :

Dołączona grafika

To ostatnio przyjszło - uzupełniłem to co się pokończyło przy okazji zakupu zaprawki u Nowickich:

Dołączona grafika

Szmaty, aplikatory :

Dołączona grafika

...spakowane :

Dołączona grafika

Smary, odrdzewiacze, płyny do szyb, pianownice, opryskiwcze, zmywacze, IPY i sam nie wiem nawet co tam jeszcze ;) :

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Badziewie jakieś, testerki, pierdółki, glinki, tlenek ceru :

Dołączona grafika

Piany, szampony, coś tam od Megsa:

Dołączona grafika

Pasta, cleaner, glaze, wosk od Insty a w słoiku po dżemie Black Hole ( :D będzie więcej takich śmiesznych opakowań) :

Dołączona grafika

Coś tam do wewnątrz i inne badziewia :

Dołączona grafika

Plastiki, felgi, koła, tary i smoła :D :

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

...widać tam też mój ulubiony sprzęt :) nazywam go "jamnik" - odkurzacz samochodowy - jest ze mną chyba z 10 lat, ogarniał wnętrze podczas różnych podróży...

Woski otwarte - co by nie było, że nie używane :) :

(w słoiku po gumie do włosów :D - Nattys Blue)

Dołączona grafika

Coś tam jeszcze :) :

(w słoiku po kremie Bambino - Carbon :D )

Dołączona grafika

Spakowałem to :

Dołączona grafika

...wpierniczyłem spowrotem do piwnicy:

Dołączona grafika

... i poszedłem na browarka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy




×
×
  • Dodaj nową pozycję...