Skocz do zawartości

Kosmetyki mariost-a


mariost

Rekomendowane odpowiedzi


  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opowiedz coś o QD Nu Finish i szamponie Nigrina z turbo karnałbą.

miażdżą cyce =))

mariost garaż projektowany już w czasie detailerskiej choroby? może warto jeszcze poszerzyć/przedłużyć?

wyobraż sobie, że trafiłeś niebywale - ponieważ geodetka pomyliła się przy tyczeniu o cały metr - nie odbiła sobie na taśmie miary wykusza, który jest po drugiej stronie i tym samym garaż jest o 1m szerszy - co wyszło BTW już po wykonaniu fundamentów w ziemi - zrobiłem zmianę i tak już zostanie. Tak, że na tańcowanie ze ślifierą bede miał kupe miejsca :mrgreen:

Też byś coś pokazał..

pląta sie gdzieś po bezdotykach :))

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem poważnie

Aha. to sorry.

Jeśli chodzi o Nigrina to wiem, że dobrze domywa brud a zwłaszcza muchy-dodawałem sobie go do pian albo po prostu aplikowałem pianownicą i zmywałem rękawicą płukając w jednym wiadrze panel po panelu. Tylko w ten sposób jakoś tam sie pienił, poślizgu specjalnego tez chyba nie miał a blasku jaki pozostawiał to szczerze nie pamiętam - generalnie - typowy after market, szału ni ma ale jako taki podstawowy szampon to ok. Ph nie wiem jakie ma ale colleżke po kilku myciach załatwił. Pachnie chemicznie.

Nu Finish Instant Detailer - została mi jeszcze tylko resztka i ostatnio ją oglądałem w szklance-zauważyłem że się znacznie rozwarstwił tzn. woda osobno i takie białe grudy osobno. Po wstrząśnięciu - na chwilę się to łączy ale po jakimś czasie jest tak samo - chyba sie starzeje. Mam kilka zdjęć po jego użyciu chyba :

http://img138.imageshack.us/edit_preview.php?l=img138/1551/dsc00372cl.jpg&action=rotate&degree=-90&r=0.7319963700742125

http://img69.imageshack.us/edit_preview.php?l=img69/7498/dsc00373xs.jpg&action=rotate&degree=-90&r=0.5178963977790053

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

...i jakieś tam zdjęcie gdzie cosik sie świeci ale to nie za obiektywne ;) :

Dołączona grafika

...czyli tyłka nie rwie też :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówiłem o aktualizacji w temacie

Robie to tylko dlatego żeś jest moderator :D a tego trzeba słuchać :D Masz "dupiarzu" jeden (żartuję i mam nadzieje że się nie pogniewasz):

Dołączona grafika

... ta foczka jest lepsza od tamtej bo nie starzeje sie tak szybko jak tamta niebieska :lol: ... i nie rdzewieje :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy




×
×
  • Dodaj nową pozycję...